Echo

Echo

Články

Herní pořad Games TV představuje trojici skvělých sci-fi her

Kvalitní herní sci-fi není nikdy dost a aktuální díl našeho herního pořadu nabídne hned tři šťavnaté kousky v čele s originální hrou od veteránů série Hitman. Vyražte nejenom s nimi na vesmírnou odyseu, která vás dostane do kolen!

V Echo jste sami sobě největším nepřítelem a ne, spojenci se stát nemůžete

Bělovlasá dívka En se po minulých, pravděpodobně hrůzných událostech vydává napříč galaxií k bájnému místu s prostým názvem Palác. Zde chce nalézt futuristickou technologii, jež umí vracet život těm, kteří o něj neměli nikdy přijít. K její smůle zde nalezne něco zcela jiného – desítky kopií sebe sama, které touží jen a pouze po její smrti. Ambiciózní sci-fi Echo právě dorazilo na Steam.

Naprogramujte si podle sebe své nepřátele, v září vychází chytrá sci-fi Echo

Deficitem mnoha her bývá, že nepřátelé velmi často nedokážou používat alespoň podobné triky, jako hráč. Samozřejmě, někde by to vyústilo v úmornou nudu či frustraci, ale občas to až bije do očí. Sci-fi akce Echo ovšem s tímhle motivem pracuje nadmíru chytře – nepřátele, kromě toho, že vypadají jako vy, se chovají tak, jak se chováte vy. Vyzkoušet si, jak se vám dokáží přizpůsobit, si budete moci 19. září na PC a PS4.

Fight Club #307: Sépiové studio

Už je to taková tradice. Poslední Fight Club v roce rekapitulujeme (viz FC #306), první Fight Club v roce řešíme osobní vyhlídky a očekávání od roku právě započatého. A přesně tomu jsme se věnovali ve Fight Clubu #307, ve kterém se dozvíte o očekávaných hrách od Pavla, Aleše, Vaška a Petra.

Sci-fi akce Echo kopíruje vaše chování skrz nepřátelské klony

Komunita na Steamu dala akci Echo zelenou již před časem a protože vývoj hry zatím zdárně pokračuje, příští rok bychom se mohli dočkat zajímavého sci-fi počinu. Ten se nově prezentuje novým gameplay trailerem i sadou čerstvých obrázků. Video především nabízí pohled na hru v chodu, rozšiřuje informace z oznámení a představuje tak první krůčky po fascinujícím vesmírném paláci vystavěném neznámo kdy a neznámo kým.

Bývalí vývojáři Hitmana představili sci-fi akční adventuru Echo

Nezávislé dánské studio Ultra Ultra začalo fungovat až v březnu tohoto roku, ale určitě nejde o žádné nováčky. Většinu osmičlenného týmu tvoří bývalí zaměstnanci IO Interactive, kteří pracovali i na různých dílech Hitmana. Zjevně už se jim ale nechtělo dělat stealth akci ze současnosti a tak se vydali se svým debutem do budoucnosti. Hlavní hrdina jejich čerstvě oznámené hry Echo totiž putuje po stovky let vesmírem s cílem prozkoumat záhadný Palác, který vytvořila dávno zaniklá civilizace.

Bleskovky

  • 21. 8. 2017 - Video: Necelých 12 minut gameplay záběrů z akční  sci-fi adventury ECHO, která vyjde 19. září na Steamu a PS4.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Datum recenze:
30. září 2017
Recenze