zavřít

Herní pořad Games TV představuje trojici skvělých sci-fi her

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kvalitní herní sci-fi není nikdy dost a aktuální díl našeho herního pořadu nabídne hned tři šťavnaté kousky v čele s originální hrou od veteránů série Hitman. Vyražte nejenom s nimi na vesmírnou odyseu, která vás dostane do kolen!

Kromě netradičních herních prvků v rozvážné akci ECHO dojde také na netradičně civilní trable na kosmické stanici Tacoma ze stejnojmenné hry od tvůrců skvělé adventury Gone Home. A na závěr dojde také na jednu opomenutou loňskou pecku...

Games TV vychází pravidelně každý týden a sledovat ji můžete přímo na Games.cz nebo na našem youtubovém kanálu.

Tagy: strategie stealth horor akční sci-fi retro survival adventura taktická procedurálně generovaný obsah Games TV roguelike walking sim

Zdroje: Vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.