Bývalí vývojáři Hitmana představili sci-fi akční adventuru Echo
zdroj: Archiv

Bývalí vývojáři Hitmana představili sci-fi akční adventuru Echo

26. 5. 2016 18:30 | Video | autor: Aleš Smutný |

Nezávislé dánské studio Ultra Ultra začalo fungovat až v březnu tohoto roku, ale určitě nejde o žádné nováčky. Většinu osmičlenného týmu tvoří bývalí zaměstnanci IO Interactive, kteří pracovali i na různých dílech Hitmana. Zjevně už se jim ale nechtělo dělat stealth akci ze současnosti a tak se vydali se svým debutem do budoucnosti. Hlavní hrdina jejich čerstvě oznámené hry Echo totiž putuje po stovky let vesmírem s cílem prozkoumat záhadný Palác, který vytvořila dávno zaniklá civilizace.

Po dlouhém čase stráveném ve stázi konečně doráží na místo určení, Palác, kam lidská noha ještě nevkročila. Jejím cílem je najít technologie, které by umožnily vrátit život někomu, kdo neměl zemřít. Můžeme jen hádat, zda to byl její manžel, dítě, či někdo úplně jiný. Důležité ale je, že před ní stojí obrovitý komplex, od nějž neví co čekat. A je celkem jasné, že zde bude nějaká nepřátelsky naladěná bytost.

Tvůrci toho zatím mnoho neprozradili, ukázali jen video a pár obrázků. Herní náplň bude kombinovat akci a stealth přístup, přičemž se budete muset popasovat se svéráznými zákonitostmi Paláce. Jak se z popisu zdá, nepůjde o nějakou přímočarou střílečku, ale spíše bude třeba hodně přemýšlet a tipnul bych, že dojde i na nějaké puzzly. Hra se momentálně uchází o váš hlas na Steam Greenlight, přičemž plánované datum vydání je rámcově stanovené na podzim tohoto roku.

zdroj: Archiv

Nejnovější články