Duke Nukem Forever
Věková dostupnost

Duke Nukem Forever

Články

Podívejte se na trailer zrušeného Duke Nukem Begins

Balls of steel se bouří proti systému

Nejhorší hry, jaké jsme kdy hráli

Málokdo dneska hraje špatné hry. Nabídka těch dobrých je zkrátka až příliš bohatá. Občas se donutíte hrát nějakou průměrnou, když už jste si za ni zaplatili, zřídkakdy vás u sebe možná udrží i nějaká podprůměrná, pokud ji táhne silná značka nebo návykovost. Ale opravdové herní katastrofy pomalu mizí z hráčského diskurzu. V redakci jsme se tedy rozhodli, že si nostalgicky zavzpomínáme na ty nejhorší příšernosti, co nám kdy zašpinily harddisk.

Gearbox příští týden odhalí hru související s Bulletstormem a/nebo Duke Nukemem

Příští týden se uskuteční herní výstava PAX East, na kterou si mnozí vydavatelé nechávají své trumfy. Patří mezi ně i Gearbox, který už několik dní láká pomocí obrázků na oznámení několika her, mezi kterými by se mohlo objevit i Borderlands 3. Nejnovější lákadlo pak poukazuje na dvě hry z titulku. Dočkáme se snad pokračování jedné z nich nebo rovnou crossoveru?

Proč dlouho vyvíjené projekty málokdy dopadají dobře

Ještě před rokem snad nikdo nevěřil, že vydání věčně odkládaného The Last Guardian je doslova za rohem. Asi jenom málokdo byl pesimistou kvůli tomu, že by si vydání nepřál - historie však mnohé fanoušky her pesimismu naučila. Snad díky charakteru her samotných existuje celá řada “věčně” vyvíjených či dokonce nikdy nedokončených titulů. Kdo drží v této smutné statistice prim? Realizace jakých famózních vizí se asi už nikdy nedočkáme? Proč dlouho vytvářené hry nedopadají většinou nejlépe?

Soudní pře je u konce: Duke Nukem definitivně patří Gearboxu

Podivná soudní pře o blonďatého svalovce je u konce. Gearbox Software, 3D Realms a Interceptor Entertainment se dohodly: všechny tři strany se rozhodly své žaloby a protižaloby dobrovolně stáhnout. Motanice, kvůli které si nemuseli být hráči jistí, komu že teda vlastně patří Duke Nukem, je u konce. Pokud se slavný hrdina někdy znovu vrátí, bude to už jen a pouze pod hlavičkou Gearbox Software.

Bleskovky

  • 5. 12. 2018 - Zpětná kompatibilita Xboxu One ode dneška zahrnuje The Darkness, Duke Nukem Forever a The Bureau: XCOM Declassified.

  • 9. 7. 2018 - Obrazem:  Pár nových screenů z Duke Nukem Forever (2001).

  • 5. 3. 2018 - Unreal Engine verze hry Duke Nukem Forever z roku 2001 byla dokončena z 90 %.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
54/100
Datum recenze:
14. června 2011
Recenze