Don't Starve

Don't Starve

Články

Update A New Reign přidává do Don’t Starve Together nové giganty i zvířecí společníky

Multiplayerový datadisk Don’t Starve Together rozšířili tvůrci o spoustu nových prvků prostřednictvím updatu s podtitulem A New Reign, který do hry přidává například nové giganty (Toadstool, Klaus a Bee Queen), nebo vylepšuje některé ze stávajících lokací.

Datadisk Shipwrecked pro survival Don't Starve si zahrajete už v prosinci

Další rozšíření pro survival roguelike Don't Starve s podtitulem Shipwrecked vyjde v programu předběžného přístupu na Steamu už 1. prosince. Jak dlouho v něm setrvá, tvůrci neoznámili, ale zůstane tam až do vydání plné verze - logicky. Wilson se v Shipwrecked objeví v opuštěném prostředí tropického ráje, kde ovšem nebude příliš času na kochání. Jeho primárním cílem není nic jiného než přežití, jak se ostatně od hry očekává.

Zahrajte si o víkendu zdarma Mark of the Ninja, Shank a další skvělé hry od Klei Ent.

Tvůrci z Klei slaví 10 let vývoje her a při té příležitosti uspořádali akci na Steamu, kde jsou dostupné všechny jejich hry během víkendu zadarmo. A pokud se vám nějaká z nich zalíbí, můžete si ji koupit ve slevové akci včetně aktuálního datadisku pro Invisible, Inc.: Contingency Plan.

Survivalová Don't Starve dostane nový datadisk jménem Shipwrecked

Don't Starve stále odmítá zemřít! Ještě aby ano, kdy nalákala nemalé množství hráčů na několika platformách a nabízí desítky hodin zábavy. Ty se navíc s novým datadiskem Shipwrecked ještě nafouknou. Jak název naznačuje, motivem by mělo být ztroskotání vašeho hrdiny, respektive hrdinů a následné obtížné přežívání a mnohem častější umírání. Tahle hra se s nikým nemazlí a ví, že jednou tam musí všichni.

Bleskovky

  • 26. 1. 2017 - Don't Starve se dočká fyzické verze hry, která bude též obsahovat všechna DLC.

  • 26. 8. 2014 - Don’t Starve: Giant Edition dorazí v Americe na PSV 2. září. Pokud jste si zakoupili Don't Starve na PS4, obdržíte PSV verzi zdarma (a obráceně).

  • 15. 7. 2014 - Rozšíření The Don't Starve: Reign of Giants vyjde v Evropě pro PS4 již 23. července.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
79/100
Datum recenze:
1. června 2013
Recenze