Dishonored 2
Věková dostupnost

Dishonored 2

Články

GOG nabízí za pár korun nové i staré pecky od Bethesdy

Do nové hry od Bethesdy zbývá pouhý měsíc. Doom Eternal vyjde 20. března, tak proč si do té doby nepřipomenout některé z jeho starších předchůdců, když jsou zrovna na GOGu za pár šupů? Stejným způsobem můžete zavzpomínat na další ikonické série studia a mezi kousky, kterým táhne na 20, ale i 30 let, se najde i pár z poslední dekády.

Už v létě se vrátíte do Dunwallu ve stolním RPG Dishonored

Bethesda si zjevně pochvaluje spolupráci se studiem Modiphius Entertainment a pověřila jeho šikovné tvůrce úkolem, který potěší všechny příznivce klasických her na hrdiny. Za půl roku se jeden z vaší skupinky stane „pánem jeskyně“ a provede všechny ostatní světem plným zabijáků. Chystá se stolní RPG Dishonored.

Dishonored 2 a Death of the Outsider obohatil nový obsah zdarma

Hnus, hrůza, hniloba, mrtvé velryby a příliš živé krysy. Série Dishonored není zrovna příjemná na pohled, ale všechno to vynahrazuje fantastickou hratelností, v níž se setkává akce, parkour a stealthové vraždění ze zálohy. A navíc ještě bobtná. Všichni příznivci Dishonored 2 a Dishonored: Death of the Outsider se teď můžou těšit na dávku obsahu zdarma.

Bleskovky

  • 12. 11. 2021 - Chcete vědět, jak rychle letí čas? Dishonored 2 slaví páté narozeniny

  • 14. 7. 2020 - GOG poslal do akce francouzské hry. Od Dishonored přes Vampyr po A Plague Tale

  • 27. 8. 2018 - Jelikož prodeje Dishonored 2 a Dishonored: Death of the Outsider nesplnily očekávání, rozhodli se v Arkane Studios nechat tuto herní sérii odpočinout.

  • 4. 4. 2017 - První tři mise z hlavní kampaně hry Dishonored 2 si budete moci od 6. června vyzkoušet v PC / PS4 / Xbox One demoverzi.

  • 27. 3. 2017 - Pro hru Dishonored 2 vyšel v pořadí již třetí velký update. (+ seznam změn)

  • 18. 11. 2016 - Video: Jednomu z hráčů se podařilo dokončit celý Dishonored 2 za 32 minut a 17 sekund čistého času.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
86/100
Hodnocení čtenářů:
90/100
Datum recenze:
18. listopadu 2016
Recenze