Deus Ex: Human Revolution
Věková dostupnost

Deus Ex: Human Revolution

Články

Za cenu dvou obědů pořídíte bundle s Kingdom Come, Deus Ex, Halcyon 6 a KOTOR

Ne, neotvírejte hned Humble Bundle, protože tam byste takovou nabídku nenašli. Ta nabídka měsíčního předplatného, se kterou jste se dostali ke Kingdom Come: Deliverance za 280 korun, už je dávno fuč. Ale objevila se nová možnost v jiném bundlu. Sice zaplatíte o celých 85 korun víc, ale zase k českému RPG dostanete dalších devět her.

Nejlepší virtuální bydlení v počítačových hrách

V reálném světě nemovitosti hýbou trhem, ale ve hrách jsme možnost koupit či vlastnit příbytek zas tak často nezažili. Ovšem o to více je tento nápad pamětihodný, když se dobře provede – dokonce by se dalo říct, že v nejlepším případě hrám dodává zcela unikátní charakter. A my se teď podíváme na některé konkrétní kousky, v nichž se autorům podařilo úspěšně ubytovat i ty nejnáročnější hráče.

HádejHru: otestujte své znalosti série Deus Ex

První Deus Ex z roku 2000 už je dneska nesmrtelná klasika. Díky atraktivní tematice a vydařené žánrové směsici si hra získala srdce hráčů po celém světě. Druhý díl Invisible War fanoušky spíše zklamal, ale reputaci Deus Ex série se podařilo napravit s pomocí Deus Ex: Human Revolution a Deus Ex: Mankind Divided. A v následujícím kvízu si můžete otestovat, jak dobře reálie série Deus Ex znáte.

Mafiánský LEVEL 267 mapuje mikrotransakce a procedurálně generované světy

Aktuální číslo Levelu krásně ilustruje různorodost současného herního světa. A nejenom v recenzích, kde se s přicházejícím podzimem objevily hry jako Deus Ex: Mankind Divided, Seasons After Fall, Mother Russia Bleeds nebo The Final Station. Hlavně v tematických článcích je znát, že na hry je možné nahlížet z nejrůznějších pohledů. Pokud vás tyto pohledy zajímají, určitě byste si měli LEVEL 267 pořídit - na stáncích, v supermarketech a v elektronické distribuci se totiž objevuje právě teď... !function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n; n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '234572886741524'); fbq('track', "PageView");

Bleskovky

  • 13. 5. 2016 - Na seznam zpětně kompatibilních X360 her, jenž nově podporuje i hry o několika discích, nově přibyl Deus Ex: Human Revolution — Director’s Cut, Final Fight: Double Impact, Faery: Legends of Avalon, Frogger 2 a Puzzlegeddon.

  • 21. 12. 2015 - Členové Xbox Live Gold programu získají v lednu 2016 zdarma Killer Instinct: Season 1 Ultra Edition (XOne), Zheros (XOne), DiRT Showdown (X360, XOne) a Deus Ex: Human Revolution (X360, XOne).

  • 7. 10. 2015 - Elias Toufexis (hlas Adama Jensena v Deux Ex) nadabuje hlavní postavu (Takkara) ve Far Cry Primal.

  • 21. 5. 2015 - Obrazem: Jeden ze zaměstnanců Ubisoft Reflections ukázal, jak by mohl vypadat Deus Ex: Human Revolution v Unreal Engine 4.

  • 18. 2. 2015 - Aktuální Humble Bundle nabízí za Vámi zvolenou cenu Hitman: Absolution, Hitman GO a Supreme Commander 2. Pokud dáte více než 6,9$ získáte navíc Thief, Murdered: Soul Suspect a Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut. V případě příspěvku vyšším než 15$

  • 24. 12. 2014 - RPGčeštiny nadělují - Český překlad povídky Deus Ex: Fallen Angel (Padlý anděl), která se odehrává před hrou Deus Ex Human Revolution. A jako bonus je přiložen překlad několika kapitol knihy Deus Ex Ikarův Efekt. (thx Lukyz)

Hodnocení
GAMES.cz
10/10
Hodnocení Metacritic:
90/100
Datum recenze:
23. srpna 2011
Recenze