Dark Souls III: The Ringed City
Věková dostupnost

Dark Souls III: The Ringed City

Články

Best of 2017: nejlepší DLC / datadisk

Rozšiřování her po vydání bylo letos u níže vybraných kousků skoro stejně důležité, jako vydání samotných her. V každém z případů jde o zásadní, důležitý, a nejen obsahově nabitý přídavek, který je pro majitele původních her povinností, zatímco ostatní náhodné kolemjdoucí může ke hře přilákat. Právě díky těmto rozšířením jsme se do dříve vydaných her s chutí vrátili a navzdory náloži nových her v nich strávili až nepěkné množství času.

Vychází kompletní edice Dark Souls III, která obsahuje základní hru a oba datadisky

Kdo ještě čekal s koupí Dark Souls III (recenze), má nyní pádný důvod, proč se k tomu konečně rozhoupat. Dnes totiž vychází pod hlavičkou Cenegy kompletní edice Dark Souls III: The Fire Fades, která kromě základní hry obsahuje i oba datadisky – Ashes of Ariandel a The Ringed City (recenze). Edice vychází na PlayStation 4, Xbox One a PC.

GamesPlay – Dark Souls III: The Ringed City

DLC The Ringed City končí nejenom příběhovou ságu Dark Souls III, ale na nějaký čas zřejmě i celé série. Co s ní bude dál, jestli fanoušky v dohledné době čeká čtvrtý díl, zatím není jasné. Naštěstí to ale hráče nemusí trápit, protože The Ringed City nabízí pořádnou porci nového obsahu, který je na nějaký čas zabaví. O jaký obsah jde konkrétně, si ukážeme v následujícím gamesplayi s panem Dortem.

Nádherně děsiví nepřátelé i křehká krása na obrázcích a videu z Dark Souls III DLC The Ringed City

Druhé a poslední rozšíření pro akční RPG Dark Souls III se blíží - The Ringed City vyjde pro PC, PS4 a Xbox One verze hry 28. března za 15 euro (nebo nic, pro majitele season passu). DLC do hry přidá nová prostředí, několik nových nepřátel, nové zbraně a nevyhnutelně i bossáky, které v jejich hrůzostrašné kráse předvádí sada nových obrázků a tradičně silně atmosférický trailer.

Sledujte nové záběry z datadisku The Ringed City pro Dark Souls III

Dark Souls III se pomalu blíží ke konci svého příběhu, tedy ve smyslu přidávání nového obsahu skrze DLC. To poslední, již dříve oznámené, ponese název The Ringed City a vyjde na konci března. Po minulém traileru teď vydala Bandai Namco Entertainment první záběry přímo z hraní, a tak se můžete na nový obsah podívat pěkně v pohybu.

Bleskovky

  • 3. 4. 2017 - Herní série Dark Souls byla vydáním Dark Souls 3: The Ringed City zakončena.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
82/100
Datum recenze:
7. dubna 2017
Recenze