zavřít

Sledujte nové záběry z datadisku The Ringed City pro Dark Souls III

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Dark Souls III se pomalu blíží ke konci svého příběhu, tedy ve smyslu přidávání nového obsahu skrze DLC. To poslední, již dříve oznámené, ponese název The Ringed City a vyjde na konci března. Po minulém traileru teď vydala Bandai Namco Entertainment první záběry přímo z hraní, a tak se můžete na nový obsah podívat pěkně v pohybu.

Jen mějte na paměti, že video může obsahovat spoilery přímo z The Ringed City, jak ostatně upozorňují sami vývojáři na začátku videa. Fanoušci, kteří si nechtějí zkazit překvapení, by tak měli video raději vynechat a počkat si na vydání DLC.

The Ringed City nabídne tři nová prostředí, nové nepřátele a na konci samozřejmě řádně vypečený souboj s jedním z hlavních bossů. A zase provětrá nervy a trpělivost všech, kteří nejsou na specifický styl hry připravení. Dark Souls III: The Ringed City vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One 28. března.

Tagy: akční fantasy RPG dlc

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.