Crowfall

Crowfall

Články

Jaké hry vyjdou v červenci?

Černobyl, Warhammer, Zelda a MMORPG

Po Figu začíná nabízet možnost investic do her i známý portál Indiegogo

Pionýrem investic do herních projektů byl relativně nedávno spuštěný Fig, zatímco Kickstarter se pořád drží klasického crowdfundingu. Fig ale nyní dostává konkurenci v podobě zavedeného portálu Indiegogo. Ten funguje už od roku 2008 a nyní ve spolupráci s MicroVentures zavádí možnost dát do projektů peníze z pozice regulérního investora.

Onlinovka Crowfall představuje systém dočasných, procedurálně generovaných světů

Mix strategie a MMORPG Crowfall sklidil na Kickstarteru úspěch a namísto požadovaných 800 tisíc vybrali tvůrci přes dvojnásobek (a skrz své stránky dokonce více než desetinásobek). To s sebou v ideálním případě nese i zodpovědnost a na to konto vývojáři pravidelně komunikují s fanoušky a zodpovídají jejich dotazy. V novém videu, jež na otázky hráčů tvůrci odpovídají se zaměřuje na hrdiny, pravidla světa a řadu dalších detailů.

Netradiční MMO Crowfall spustí alfatest na evropských serverech

Crowfall, zajímavý mix strategie a klasického MMORPG zamíří v rámci alfaverze i do Evropy. Vývojáři oznámili podporu na starém kontinentě ve formě plánovaného spuštění serverů v Německu. Rovněž se chystají lokalizovat webové stránky hry do celé řady evropských jazyků. Německá verze je v plánu jako první, dalších sedm jazykových mutací bude následovat, zatím však nevíme, jaké to budou.

MMO Crowfall představuje systém dobývání měst a PvP

Autoři slibně a snad i inovativně vyhlížejícího MMORPG Crowfall (viz náš článek o kickstarterové kampani) s natěšenou komunitou sdílejí zákulisní video pojednávající o jednom ze zásadních prvků hry, která by měla když už ne zcela změnit, pak alespoň jiným směrem rozvinout celý MMO žánr. Na videu hovoří J. Todd Coleman, zakladatel studia ArtCraft a šéf vývoje Crowfallu a designér v jedné osobě Tully Ackland. Na paškál si berou především dobývání protivníkových osad a dynamiku samotného PvP.