Jaké hry vyjdou v červenci?
zdroj: tisková zpráva

Jaké hry vyjdou v červenci?

1. 7. 2021 17:00 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Tak nám začalo letní sucho. Naplno se to projevilo na zprávách, kterých k nám mnoho nepřichází. Vývojáři i hráči si berou dovolenou, a tak se toho moc neděje. A týká se to i nových her. Sice jich nevychází o poznání míň, ale nacházíme se teď v oblasti menších a experimentálních titulů, které si samozřejmě také zaslouží prostor. Vyberete si?

6. 7. Crowfall (PC)

Po mnoha letech se konečně dočkáváme plné verze nadějného MMO Crowfall. Tato onlinová hra se soustředí na bitvu hráčů v různých módech na různých mapách, které jsou navíc časově omezené. Hratelnost se díky tomu čas od času změní k nepoznání a budete se muset přizpůsobovat novým podmínkám. Snad to dopadne stejně tak dobře, jak to zní.

zdroj: ArtCraft

9. 7. Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin (PC, Switch)

Letos již druhá hra ze světa Monster Huntera je něčím docela jiným než World a Rise. Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin totiž připomíná spíše Pokémony, jelikož monstra nebudete lovit, ale chytat, ochočovat, opečovávat a rozmnožovat. Ale nebojte, na souboje také dojde...

zdroj: Capcom

16. 7. F1 2021 (PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S)

Další rok, další ročník formulí. F1 2021 láká na kariéru plnou emocí, rivality a odhodlání jak na trati, tak i mimo ni. Těšit se můžete na mód, v němž odstartujete spolu s probíhající skutečnou sezónou. A neméně zajímavě zní možnost absolvovat kariéru ve dvou hráčích, kdy můžete oba kopat za jednu stáj, nebo se stát přímými soupeři. Jde také o první formule vycházející na nové generaci konzolí.

zdroj: Codemasters

16. 7. The Legend of Zelda: Skyward Sword HD (Switch)

Na opravdu novou Zeldu si ještě nějakou chvíli počkáme, ale tuto prodlevu můžeme vyplnit další výletem do minulosti. The Legend of Zelda: Skyward Sword HD je totiž remaster 10 let starého titulu z dob Nintenda Wii, který se bude primárně ovládat pohybovými ovladači Joy-Cony (hra je totiž původně vyvinutá pro pohybové ovladače konzole Wii). Ale naštěstí bude možnost využít i stará dobrá tlačítka.

zdroj: Nintendo

20. 7. Death's Door (PC, Xbox One, Xbox Series X/S)

Death's Door si vyzkoušíte život smrtky lovící duše tvorů, kteří nemohou zemřít přirozenou smrtí. Jedna taková duše je obzvlášť vypečená a musíte za ní podniknout velkou výpravu skrze mnohé nástrahy, hádanky a frenetické souboje ne nepodobné těm v Hades.

zdroj: Devolver Digital

22. 7. Warhammer 40,000: Battlesector (PC, konzole později)

Battlesector je další z dlouhé řady videoher adaptující slavný sci-fi svět Warhammeru 40,000. S těmito hrami to ne vždy dopadá slavně, ale v tomto případně k tomu máme dobré předpoklady. Tvůrci totiž stojí za vcelku povedenou strategií BattleStar Galactica Deadlock, tak snad se jim podaří i tahově pojaté bitvy v Battlesectoru.

zdroj: Slitherine

27. 7. Hell Let Loose (PC)

Pokud hledáte multiplayerovou střílečku, která by z druhé světové nedělala výbušnou taškařici, ale pojala ji o něco realističtěji, pak by vás mohla zaujmout Hell Let Loose. O vítězství se v ní utká 100 hráčů rozdělených do dvou týmů a dále do mnoha specializací. Počítejte s realistickými zbraněmi, uniformami i bojišti. A po dvou letech v předběžném přístupu snad také s odladěnou hrou.

zdroj: Archiv

27. 7. The Great Ace Attorney Chronicles (PC, PS4, Switch)

The Great Ace Attorney Chronicles je kolekcí dvou her, které vznikly pro milovníky velice upovídaných adventur libujících si v soudním prostředí a skutečně náročném rozlouskávání zapeklitých případů. Svá zjištění navíc musíte obhájit před zmanipulovanou porotou. A to vše v době inspirované Sherlockem Holmesem.

zdroj: Capcom

27. 7. Tribes of Midgard (PC, PS5, PS4)

Tribes of Midgard na první pohled vypadá jako diablovka, ale ve skutečnosti jde o tower defense. Ve dne prozkoumáváte krajinu, hledáte suroviny a vylepšujete si svoji pevnost, v noci na vás útočí bájné bytosti spojené s panujícím Ragnarokem. Celé si to navíc můžete dát i v kooperaci.

zdroj: PlayStation

28. 7. Chernobylite (PC, konzole později)

Už se sice všichni třeseme na nového Stalkera 2, ale stále ještě máme dost času vyzkoušet jemu podobné hry. Jednou takovou je i Chernobylite, která je v prvé řadě hororovou adventurou, a až potom střílečkou. Ale prostředí plné mutantů a anomálií je víceméně totožné, takže pokud se Stalkera nemůžete dočkat, tady byste dočasně mohli zahnat svůj hlad.

zdroj: The Farm 51

28. 7. The Forgotten City (PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, později Switch)

The Forgotten City byl původně pouhý mod do Skyrimu, ale nakonec je z něj plnohodnotná hra, která vás vezme do antického Říma. Jedná se o adventuru, kde cestujete časem, postupně se seznamujete s různými postavami a odhalujete příčinu toho, proč se lidé mění ve zlato. Čas od času kromě toho budete muset sáhnout po luku a bránit se stvůrám, které si na vás pomyslí.

zdroj: Archiv

Další hry, které vyjdou tento měsíc

6. 7. A Plague Tale: Innocence (PS5, Xbox Series X/S, Switch)

16. 7. Observer: System Redux (PS4, Xbox One)

20. 7. Mini Motorways (PC)

22. 7. Football Story (PC)

22. 7. Last Stop (PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S)

23. 7. Orcs Must Die! 3 (PC, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S)

26. 7. Contra Returns (Android, iOS)

27. 7. Microsoft Flight Simulator (Xbox Series X/S)

27. 7. Samurai Warriors 5 (PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Switch)

28. 7. Final Fantasy Pixel Remaster (PC, Android, iOS)

28. 7. Nier Reincarnation (Android, iOS)

29. 7. The Ascent (PC, Xbox One, Xbox Series X/S)

Nejnovější články