Máte námět či připomínku? Napište nám
Hades

Hades

Články

Prvním hrám vypršela roční exkluzivita Epicu

V roce 2019 se hodně mluvilo o novém digitálním obchodě Epic Games Store a jeho politika stále vyvolává emoce na různých stranách barikády. Někomu je další nainstalovaný launcher putna, jiný ho nemůže vystát kvůli agresivnímu získávání exkluzivit, další si jednoduše počkají ten rok na uvedení her na Steam a ostatní platformy. A ten poslední typ hráčů se dočkal právě teď.

Hades od Supergiant Games míří na Steam, ale pořád v early accessu

Nový roguelite kousek od Supergiant Games byl pro Epic Games Store jedním z prvních pořádných úlovků, respektive exkluzivitou při spuštění obchodu na konci loňského roku. Od Bastion, Transistor i Pyre se liší tím, že tam vyšel v předběžném přístupu, v němž se nachází až dosud. A ještě chvíli bude – roční perioda exkluzivity ale brzy skončí a v tomhle stavu se Hades objeví i jinde. Konkrétně na Steamu.

Nečekaně otevřený Epic Games Store láká na exkluzivní tituly a hry zdarma

Před dvěma dny jsme se dozvěděli o dalším plánovaném online obchodu s hrami od studia Epic Games. Tehdy výkonný ředitel Tim Sweeney neřekl konkrétní datum spuštění obchodu, ale vše naznačovalo až příští rok. Náznaky jsou ty tam, Epic Games Store už jede v plném provozu a láká na slibované hry zdarma.

Prosekejte se podsvětím v Hades od tvůrců výjimečné Bastion

Supergiant Games dlouho v šifrách napovídali, že potají něco kutí. Místo prostého oznámení se ovšem na The Game Awards rovnou vytasili s hrou, kterou si můžete vyzkoušet. Roguelike dungeon crawler Hades vyšel v noci v předběžném přístupu exkluzivně v nově otevřeném obchodě Epic Store.