Cadence of Hyrule

Cadence of Hyrule

Články

2019 a takový Ten moment...

Na herní rok 2019 nebudu vzpomínat se zalíbením ani se slzou v oku. Taková docela obyčejná, nijak nevybočující sbírka dvanácti měsíců, jejichž obsah mě nadchl jen zřídka, stejně jako mě skoro neurazil. I přesto jsem si v loňském roce našel několik Těch momentů.

Souhrn videí z tiskové konference Nintenda

Sérii konferencí z E3 zakončilo Nintendo se svým Directem, ve kterém se objevilo několik vítaných překvapení, návraty spousty starých známých, nové informace o zástupu očekávaných her a mnoho dalších roztomilých výtvorů. Víc než 40 nadcházejících her jsme pro přehlednost hodili do jednoho článku.

Rytmický roguelike dungeon Cadence of Hyrule pošle Zeldu a Linka na remixovou výpravu

Hra s celým názvem Cadence of Hyrule – Crypt of the NecroDancer Featuring The Legend of Zelda je přesně tím, co se v onom názvu píše. Dungeon crawler, který kombinuje Crypt of the NecroDancer z roku 2015, náhodně generované levely s předměty ze série The Legend of Zelda, remixy jejích soundtracků a postavy z obou zmíněných her.

Bleskovky

  • 29. 5. 2019 - Rytmická exkluzivita pro Switch Cadence of Hyrule by podle zdrojového kódu na oficiálním webu měla vyjít už zítra.