Brutal Legend
Věková dostupnost

Brutal Legend

Články

Metalová konzolovka Brütal Legend od Double Fine míří na PC

Ne zcela dotažená, v některých aspektech dost divná, ale přesto zajímavá a oduševnělá metalová akční adventure/strategie Brütal Legend od Double Fine se po čtyřech letech od vydání na konzolích podívá už brzy na PC v podobě technicky vylepšené a obsahově nabušené verze. Kombinace akční strategie, sandboxového bloumání/ježdění krajinou a bezhlavého (také docela nudného) mlácení nepřátel je nyní v předprodeji na Steamu. Když koupíte hned, tak se můžete zapojit do multiplayerové bety (týká se strategické části), ale jinak se vás PC verze hry pokusí uhranout vylepšenou technickou stránkou (lepší stíny, anti-aliasing, grafika ve vyšším rozlišení apod.) a hlavně zahrnutím obou dvou DLC (multiplayerové map packy) do základního obsahu.

Vydavatelé se pořád bojí nových značek, tvrdí Schafer

Vydavatelům se nechce sypat miliony dolarů do nových a neznámých herních značek. Tento dlouhodobý trend aktuálně připomněl jeden z nejpovolanějších, Tim Schafer. Zakladatel a šéf studia Double Fine Productions, které se specializuje výhradně na nové a originální hry, ví o vydavatelích své. Schafer má na triku velké hry Psychonauts a Brutal Legend a pléjadu menších: Stacking, Costume Quest, Sesame Street, Iron Brigade a aktuální Happy Action Theatre.

Bobby Kotick o sporu kolem Brutal Legend

Bobby Kotick neboli šéf Activisionu se nepřímo vyjádřil k již skoro zapomenuté kauze Brutal Legend, respektive soudnímu sporu, který se táhne mezi původním vydavatelem hry Activisionem a jeho nástupcem EA, u nějž naknec Brutal Legend vloni skutečně vyšlo. Redaktor serveru Joystiq upozorňuje na to, že EA bylo hráči vnímáno jako ušlechtilý záchrance dobré hry, kdežto Activision spíš jako nelítostný magnát, jenž se zbavuje každého titulu s malou šancí na výdělek. A Kotick na to všechno vrhá trochu jiné světlo.

Pódiové bitvy z Brutal Legend

Potkáte je už v singlu, taktický charakter ale dostanou až v multiplayeru. + OBRÁZKY Z MP

Nevinná kapka krve z Brutal Legend

Odstartuje heavymetalistův výlet do fantaskního světa plného dobrodružství a zároveň bude určovat i převažující styl hry. PREVIEW

Bleskovky

  • 31. 7. 2020 - Pecky od Double Fine za pár korun na Humble Bundle