Broforce

Broforce

Články

Velký update přidává do Broforce tři nové postavy včetně Bro Leeho

Když popis změn a úprav z updatu hlásí, že konečně došlo k opravě animace Satanova pádu, je jasné, že nejde o nic obyčejného. Na druhou stranu, nic spojeného s akční arkádou Broforce není obyčejné. Ani zmíněný update s podtitulem Fourth of July (státní svátek u příležitosti Deklarace nezávislosti Spojených států amerických), který ve skutečnosti vychází až 7. července, a krom jiného přidává do hry i 3 nové hrdiny.

Best of 2015: Hra roku

Kostky jsou vrženy, ale jenom ty naše, protože každý z vás má samozřejmě svůj vlastní pohled na to, které hry byly v roce 2015 nejlepší, nejbarevnější, nejhezčí, nejtěžší, nejšílenější nebo nejkulaťoulinkatější. Dokud se ale můžeme bavit či handrkovat, že nejlepší byla ta či ona hra a vzájemně se neshodnout, znamená to právě, že i rok 2015 byl na opravdu kvalitní hry bohatý prakticky ve všech žánrech. A nám se v zástupu všemožných akcí, RPG, adventur, nezávislých i závislých her a strategií nejvíce líbila následující desítka. Zároveň připomínáme, že ještě pořád máte čas volit svou hru roku (a nepovinně také nej hry v žánrových kategoriích) v rámci čtenářského hlasování. Jeho výsledky oznámíme do konce týdne.

Best of 2015: Nejlepší akční hra

Široký záběr akčního žánru nejlépe dokládá výběr her, které jsme v redakčním žebříčku zařadili do nejlepší pětky. Není se ale čemu divit, akční hry patří k nejrozšířenějším a nejoblíbenějším, ale také k nejvhodnějším, aby do sebe absorbovaly postupy a pravidla her všemožných jiných typů. Výsledkem byla i loni velmi pestrá nabídka titulů, které jsou sice v základu akční, ale klidně by obstály i v jiných kategoriích. Do naší „top pětky“ se z nich nakonec dostaly následující kusy.

Update přidává do Broforce Christophera Lamberta a nové úrovně

Akční retro jízda Broforce obsahově nabobtnala díky updatu, který hru rozšiřuje zdarma o nové úrovně, postavy a speciální látky pro zlepšení výkonu akčních hrdinů. Ostatně, řady borců nejenom z osmdesátkových filmů rozšířil sice méně známý, ale přesto výrazný Christopher Lambert. Nebo lépe řečeno dvě jeho parodie: nesmrtelný Brolander a bůh hromů a blesků Broden.

GamesPlay: hrajeme parádní akční řežbu Broforce

Díky Honzově nedávné recenzi už víte, co je Broforce zač – zjednodušeně řečeno je to videoherní verze filmové série Expendables, ve které vystupují nápodoby ikonických akčních hrdinů z filmů, ale hlavně jde o parádní akční řežbu. Zejména ve více lidech stoupá index zábavnosti až na samotný vrchol, což se vám pokusíme ukázat v následujícím gamesplayi.

Šílená parodie na akční filmy Broforce vyjde už příští týden

Akční plošinovka Broforce se po více jak třech letech dostane v plné verzi na pulty digitálních obchodů. Tuhle nostalgickou a šílenou akci si můžete už nějakou dobu pořídit v rámci programu early access na Steamu, ale vývojáři konečně oznámili datum vydání plné verze: 15. října. Do plné hry navíc přidají také nový kus kampaně, ve které se vydáte do pevnosti samotného Satana a pánovi pekel se postavíte tváří v tvář.

Bleskovky

  • 9. 5. 2018 - Chystá se velký update pro PS4 verzi titulu Broforce. Hra časem vyjde i na Switch.

  • 15. 3. 2016 - Aktuálmí PS4 verze hry Broforce má velké potíže s kolísáním FPS.

  • 25. 2. 2016 - Členové PS Plus programu obdrží 1. března Broforce (PS4), Galak-Z (PS4), Super Stardust HD (PS3), The Last Guy (PS3), Flame Over (PSV) a Reality Fighters (PSV).

  • 23. 2. 2016 - Předplatitelé PS Plus si v anketě Vote to Play vybrali hru, kterou v březnu obdrží zdarma - je jím Broforce.

  • 2. 2. 2016 - Předplatitelé PS Plus mohou od 9. února v anketě Vote to Play hlasovat pro jednu z her (Action Henk!, Assault Android Cactus či Broforce), kterou obdrží příští měsíc zdarma.

  • 30. 9. 2015 - Vývojáři z Free Lives se rozhodli zrušit vývoj PSV verze 2D akční hry Broforce.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
83/100
Hodnocení čtenářů:
90/100
Datum recenze:
23. října 2015
Recenze