Update přidává do Broforce Christophera Lamberta a nové úrovně
zdroj: tisková zpráva

Update přidává do Broforce Christophera Lamberta a nové úrovně

24. 11. 2015 15:56 | Novinky | autor: Adam Homola |

Akční retro jízda Broforce obsahově nabobtnala díky updatu, který hru rozšiřuje zdarma o nové úrovně, postavy a speciální látky pro zlepšení výkonu akčních hrdinů. Ostatně, řady borců nejenom z osmdesátkových filmů rozšířil sice méně známý, ale přesto výrazný Christopher Lambert. Nebo lépe řečeno dvě jeho parodie: nesmrtelný Brolander a bůh hromů a blesků Broden.

Vývojáři tím narážení na Lambertovu ikonickou roli v Highlanderovi a hráčům jistě známou roli Raidena v Mortal Kombat filmu. Brolander i Broden mají své vlastní speciální útoky a pohyby, kterými se postaví nejen proti šmejdům z vesmíru. Na ty si můžete připravit novinku v podobě speciálních feromonů, s jejichž pomocí odvrátíte pozornost vetřelců.

zdroj: Archiv

Všechny hratelné postavy mají také přístup k novým taktickým předmětům, jako je například americký Supply Drop nebo látky zlepšující výkon (jinými slovy steroidy), které využijete především ve chvílích, kdy vám teče do bot.

Pro obzvláště drsné hráče a zkušené bros si vývojáři připravili též extra těžké úrovně Covert Ops - všechny jsou speciálně navržené kolem speciálního útoku každé unikání postavy. Další updaty na sebe jistě nenechají dlouho čekat stejně jako verze hry pro PlayStation 4, která se na trhu objeví na začátku příštího roku.

Nejnovější články