Bioshock
Věková dostupnost

Bioshock

Články

Na Switchi letos vyjde Bioshock, Borderlands, XCOM 2 i Star Wars

Nintendo zničehonic vypustilo do světa svůj další půlhodinový Direct plný zajímavých oznámení. Ve videu, nebo zprostředkovaně v našem článku, se dozvíte o spoustě nových a starších her, které se ještě během letošního roku dočkají své přenosné verze na Switchi. Ale došlo i na oznámení budoucích plánů s Pokémony a Animal Crossingem.

Únorové PS Plus míří pod vodu i do VR, Games with Gold za Lovecraftem

Sony v únoru poruší své nepsané pravidlo, dle kterého máte členstvím v programu PlayStation Plus nárok na dvě hry zdarma každý měsíc. Tentokrát totiž dostanete hned tři – ale k jedné z nich budete potřebovat PS VR. Vlastně jich dostanete hned pět, stejně jako v případě lednového Uncharted je tu totiž i jedna kolekce. Na Xboxu One se drží klasické čtyřky, jsou tu závody, záhady i zázraky. A Star Wars! Zase.

Oznámen nový Bioshock. Postará se o něj nové studio bez Kena Levina

Dřívější šuškanda šíření samotným vydavatelem Take Two nabrala konkrétní obrysy. Pokračováním „největších sérií“ mohlo být myšlené GTA, Mafia IV, ale taky nový BioShock a minimálně v jeho případě se na konkrétním titulu už opravdu pracuje. A ještě pěkných pár let pracovat bude, a to v nově založeném studiu Cloud Chamber vedeném veteránkou herního průmyslu Kelley Gilmore.

Zimní slevy na GOG lákají na remastery BioShocků i čerstvý Thronebreaker

Nebyly by to Vánoce, kdyby se na nás výhodné nabídky nevalily ze všech stran. Pokud na poslední chvíli sháníte herní dárky pod stromeček pro blízké anebo klidně i pro sebe, nezapomeňte zkontrolovat nadílku na GOG. Remaster prvního a druhého BioShocku bez DRM pořídíte za čtvrtinu a do alespoň drobné slevy se přes svátky dostane přes 1 900 her, takže je nezapomeňte občas zkontrolovat.

Bleskovky

  • 19. 1. 17:47 - Fanoušek si ve Falloutu 76 vytvořil vaulty ve stylu BioShocku

  • 17. 6. 2020 - Humble Bundle bojuje proti rasismu s Bioshockem, Observerem, Kerbaly a dalšími

  • 1. 6. 2020 - Switch přivítal kolekce BioShocků a Borderlands spolu s druhým XCOMem

  • 27. 10. 2017 - Guillermo del Toro by se rád pustil do tvorby filmu na motivy hry BioShock.

  • 8. 2. 2017 - Obrazem: Podívejte se, jak by vypadal DOOM, Zelda, BioShock či Assassin’s Creed z izometrického pohledu.

  • 30. 1. 2017 - iOS verze hry Bioshock se do App Store již nevrátí.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
96/100
Datum recenze:
21. srpna 2007
Recenze