Beyond: Two Souls
Věková dostupnost

Beyond: Two Souls

Články

Interaktivní dramata od Quantic Dream míří na Steam

Je libo Detroit, Beyond nebo Heavy Rain?

Seznam exkluzivních her na Epic Games Store

Snad jednou týdně se objeví zpráva o úplně nové, případně již dříve oznámené hře, která se na určitou či neurčitou dobu stane exkluzivitou Epic Games Storu. Lidský mozek není schopný si všechna ta oznámení pamatovat, proto jsme se rozhodli shromáždit všechny takové hry na jednom místě. Počítadlo se prozatím zastavilo na 101.

Po PC verzi Heavy Rain přichází i paranormální Beyond: Two Souls

Pařížské studio Quantic Dream nedávno opustilo svůj plán vydávat své hry pouze jako playstationové exkluzivity. Po počítačovém debutu Heavy Rain minulý měsíc tu tedy máme dalšího pána na holení v podobě Beyond: Two Souls, adventurního psychologického thrilleru s Ellen Page a Willemem Dafoe v hlavních rolích.

Heavy Rain, Beyond: Two Souls a Detroit: Become Human vyjdou na PC v létě a na podzim

Tři nejnovější hry od Quantic Dreamu už nadále nebudou exkluzivitami pro PlayStation a konečně se podívají také na vaše počítače. Aspoň v případě, že vám nevadí jejich další exkluzivita, ta pro Epic Games Store. Už známe jejich data vydání a všechny tři se navíc dočkají bezplatných dem, která vyjdou vždy přibližně o měsíc dřív než plná hra.

Detroit: Become Human, Heavy Rain a Beyond: Two Souls vyjdou na PC

Heavy Rain, Beyond: Two Souls, Detroit: Become Human. Všechno to jsou nesmírně zajímavé adventury, které si zakládají na perfektním vizuálním zpracování a filmovém, někdo by řekl hollywoodském vyprávění. Některé se povedly víc (američtí androidi), některé míň (duch a Ellen Page). Všechny však spojovala exkluzivita na PlayStation – a ta brzo skončí. Hry studia Quantic Dream se chystají na počítače.

Bleskovky

  • 27. 7. 2020 - Nejprodávanější hry na Steamu za červen? Crysis 3, Journey či The Sims 4

  • 19. 7. 2018 - Beyond: Two Souls se celkově prodalo 2,8 milionu kopií.

  • 26. 4. 2018 - Členové PS Plus programu obdrží v květnu Beyond: Two Souls (PS4), Rayman Legends (PS4), Risen 3: Titan Lords (PS3), Eat Them (PS3), King Oddball (PSV) a Furmins (PSV)

  • 5. 3. 2018 - Digitalní Deluxe edice hry Detroit: Become Human obsahuje kromě plné hry rovněž digitální kopii hry Beyond: Two Souls z PS Store, digitální knížku s grafickými návrhy, dynamické motivy postav a společnosti CyberLife a PSN avatary. Za předobjednání navíc o

  • 23. 1. 2017 - Seznam her v PS Store s cenovkou pod 550 Kč byl aktualizován o nové tituly (Assassin’s Creed Syndicate, Heavy Rain & Beyond: Two Souls Collection, ...). Snížené ceny budou platné do 8. února.

  • 13. 2. 2016 - Majitelé PS4 verze Beyond: Two Souls získají možnost přikoupit si Heavy Rain za sníženou cenu (cca 299 Kč).