Beyond Good & Evil 2

Beyond Good & Evil 2

Články

Vývoj Beyond Good & Evil 2 pokračuje i po odchodu hlavního tvůrce

Vlajková loď nové generace je ale stále v nedohlednu

Brzo čekejte Call of Duty, Assassin’s Creed a Far Cry. Beyond Good & Evil 2 a Skull and Bones hned tak nebudou

Z noci na dnešek proběhly konferenční hovory dvou vydavatelských gigantů Activision Blizzard a Ubisoft. Hlavouni firem v nich zhodnocovali poslední čtvrtletí, ale nás spíš zajímá jejich výhled do nového roku, kalendářního v prvním případě, fiskálního ve druhém. Rozhodně se máme na co těšit, ale dojde i na zklamání.

5 her, které už na příští E3 nechceme vidět

Znáte to sami. Když se na E3 ukázal třeba takový Crackdown 3, začali jsme v redakci vždycky zívat a určitě jsme nebyli sami. Hru si může vydavatel na E3 ukázat, kolikrát chce, ale když tam vidíte jednu věc rok co rok a pořád vypadá tak nějak stejně, už vás to jednoduše nebaví. Zatímco jiným se tolik pozornosti nedostává, některé kousky se na E3 protáčí příliš často. Pojďme si na hříšníky ukázat prstem.

Ohlédnutí redakce Games.cz za tím nejvýraznějším z E3 2018

E3 2018 je za námi, byť můžete počítat s tím, že minimálně ještě týden budeme zpracovávat spoustu věcí, které byly představené mimo záři reflektorů a nebo prostě nešly stihnout v tradičně hektickém týdnu. Už teď se ale můžeme v krátkosti ohlédnout za tím, co nás na letošní E3 zaujalo nejvíc, ať už jde o tiskovky, trailery, překvapení či naopak zklamání.

Nejlepší videa z E3 2018 podle redakce Games.cz

Na zhodnocení celé E3 je ještě trocha času, ale co se týče samotných videí, už jsme viděli vše. Tedy alespoň vše, co tvůrci ukázali veřejně v rámci videí, ať už jde o trailery, a nebo záběry z hraní – ostatně v rámci prezentací na tiskových konferencích se tyto dva formáty dost prolínají. Takže tady máte desítku těch, která nás nejvíce zaujala.

Bleskovky

  • 21. 7. 14:29 - Vývoj Beyond Good & Evil 2 stále pokračuje, tvrdí Ubisoft

  • 8. 9. 2020 - AAA hry už netáhnou, budoucnost patří AAAA

  • 8. 11. 2018 - Fanoušci Beyond Good & Evil 2 už pro hru vytvořili přes 11 000 audiovizuálních děl.

  • 19. 6. 2018 - Hratelná betaverze Beyond Good & Evil 2 bude dostupná až koncem příštího roku.

  • 25. 5. 2018 - Ubisoft s sebou na E3 2018 přiveze The Division 2, Beyond Good & Evil 2, For Honor, Skull & Bones, Starlink: Battle for Atlas, Transference.

  • 3. 5. 2018 - Za hodinu nabídne Twitch kanál společnosti Ubisoft livestream ke hře Beyond Good and Evil 2.