Assassin's Creed Unity
Věková dostupnost

Assassin's Creed Unity

Články

Ubisoft s otevřenými světy jen tak nepřestane, rostoucí základna hráčů pokryje nákladnější vývoj

Ubisoft máme už dávno zafixovaný jako společnost, která víceméně opustila segment koridorových singleplayerových her (vážně, kde je ten Splinter Cell?). Pokud se vám tento směr nezamlouvá, pak pro vás má šéf společnosti Yves Guillemot špatnou zprávu. S otevřenými světy rozhodně nepřestanou.

Hráči vyjadřují svůj vděk Ubisoftu obráceným review bombingem Assassin’s Creed Unity

Review bombing je poměrně běžnou praktikou nespokojených fanoušků, se kterou společnost Valve konečně bojuje na Steamu (zbavila se 4 tisíců negativních recenzí u Borderlands 2). Co už se tak často nevidí, je opačná praktika – zahlcení hry pozitivními recenzemi taktéž nesouvisejícími s jejími kvalitami. Přesně to se v uplynulých dnech stalo Assassin’s Creed Unity.

Bleskovky

  • 7. 1. 2022 - Zemřel scenárista Assassina a tvůrce The Dark Eye Russell Lees

  • 26. 10. 2015 - Video: Porovnání grafiky Assassin's Creed Syndicate a Assassin's Creed: Unity.

  • 14. 5. 2015 - Gold edice Assassin's Creed: Syndicate potvrzuje, že se dočkáme i Season Passu. Půjde o ryze singleplayerovou záležitost, která se odehraje na mapě o přibližně 30% větší rozloze v porovnání s Assassin's Creed Unity.

  • 12. 5. 2015 - Ubisoft Montreal údajně věděl, že Assassin's Creed Unity není připraveno na pulty obchodů, ale odmítl odložit vydání, jelikož by to mohlo mít dopad na budoucí díly série.

  • 22. 2. 2015 - Seznam oprav, které nabízí v pořadí již pátý patch pro Assassin's Creed Unity.

  • 23. 12. 2014 - Adam Boyes (šéf Sony pro vztahy s vydavateli a vývojáři) se stal tajným Santou a daroval konzoli PS4 s hrami Destiny, Dragon Age: Inquisition, Assassin's Creed Unity a The Last of Us Remastered.

DLC

Assassin’s Creed Unity - Dead Kings
Assassin’s Creed Unity - Dead Kings
Akční
PlayStation 4, PC, Xbox One
13. leden 2015
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
70/100
Hodnocení čtenářů:
67/100
Datum recenze:
15. listopadu 2014
Recenze