Armed Assault
Věková dostupnost

Armed Assault

Články

České a slovenské hry pod koly času

Příběh herního vývoje v České republice, potažmo v bývalém Československu, je vzhledem k okolnostem až překvapivě bohatý. Během posledních třiceti let vzniklo na našem území několik stovek počítačových her, na kterých se podílely desítky vývojářských týmů a stovky osamocených jednotlivců. Od nadšených propagátorů moderní techniky v době hroutícího se komunismu, přes první nesmělé pokusy o komerční produkci poloviny devadesátých let, až po vysokorozpočtové hry s celosvětovou distribucí, všechny tvůrce českých her pojila dohromady snaha prorazit navzdory ztíženým podmínkám. Ať už bylo cílem jen pobavení několika blízkých přátel, nebo snaha o koupi nového Ferrari, čeští a slovenští vývojáři museli čelit celé řadě problémů.

Vyberte nejlepší komunitní obsah pro hry v Arma sérii

Pokud patříte mezi skalní fanoušky vojenských simulací Armed Assault alias ArmA, jistě jste zaznamenali, že minulý rok proběhlo hlasování o nejlepší komunitní výtvory pro hry v této sérii.

Nahrávky přednášek tvůrců Armed Assault / ArmA 2

Pojednávají o rozdílech ARMA 2, přínosu DirectX 10, simulaci zvířecího života či jak rychle a levně vytvořit motion capture animace.

Více o Armed Assault: Queens Gambit

Něco málo o kampaních, jaká bude cena, podpora Visty a proč by Marek Španěl rád odstranil protikopírovací ochranu?

Datadisk Queen's Gambit pro Armed Assault

Dvě singleplayerové kampaně a stejný počet multiplayerových map hlavními vlastnostmi přídavku.

Bonusové mise pro Armed Assault

Tvůrci Armed Assault bývají ve fórech kritizováni za to, že si z domácích hráčů nepřímo udělali betatestery, kteří jim bezplatně pomáhají vychytat všechny mouchy ve hře před jejím několikerým opatchováním a uvedením na mnohem lukrativnější zahraniční trhy.
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Datum recenze:
9. listopadu 2006
Recenze