zavřít

Vyberte nejlepší komunitní obsah pro hry v Arma sérii

Windows

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud patříte mezi skalní fanoušky vojenských simulací Armed Assault alias ArmA, jistě jste zaznamenali, že minulý rok proběhlo hlasování o nejlepší komunitní výtvory pro hry v této sérii.

A jelikož dle slov Marka Španěla z Bohemia Interactive „Minulý ročník slavil velký úspěch“, nebyl důvod proč nevyhlásit Community Awards i za rok 2010, tím spíše, že se objevily přídavky jako British Armed Forces či Private Military Company. Komunita obklopující Armu je skutečně tvořivá, nápaditá a nepostrádá potřebnou dávku posedlosti.

Potvrzuje to i Marek Španěl. „Ukázalo se, že díky Community Awards mohou naši aktivní a tvořiví fanoušci představit zbytku komunity i herní veřejnosti výsledky své práce. Jsme rádi, že se jim díky tomu dostalo uznání i mimo komunitu fanoušků. Community Awards jasně ukazují, jak obsáhlý svět Arma her je a jak obrovské možnosti hráčům nabízí náš komplexní, ale stále uživatelsky jednoduchý editor. Rád bych při této příležitosti také poděkoval celé naší komunitě – zejména díky vám můžeme dál pokračovat v tom co děláme, a dále rozšiřovat a vylepšovat naše hry!“

Hlasování začíná právě dnes. Hráči mohou začít nominovat Arma výtvory a následně pro ně i hlasovat. Nyní je na pořadu dne první část, která potrvá až do půlnoci 31. ledna a je v ní možno nominovat obsah vytvořený fanoušky pro hry ArmA a Arma 2 včetně add-onů a volně stažitelného obsahu. Hlasovat pro ty nejlepší pak budete moci v únoru a vítězové tohoto hlasování budou vyhlášeni v první polovině března. Formuláře pro nominace a další informace najdete na stránkách Bohemia Interactive a nebo hry samotné.

Kategorie, do nichž lze nominovat jsou:
- nejlepší MOD/add-on roku 2010
- nejlepší mise/kampaň roku 2010
- nejlepší webové stránky roku 2010
- nejlepší člen Arma komunity roku 2010
- nejlepší video roku 2010

Tagy: soutěž

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.