Cheaty pro PC verzi Grand Theft Auto V a spousta češtin z ABCgames

Dnes vyšla PC verze GTA V a soudě dle první várky videí na internetu je zjevné, že krom hraní singlu a opulentního multiplayeru si chtějí hráči hlavně zablbnout. A k tomu potřebují cheaty, které nabízí kolegové z ABCgames. Neomezují se však jen na ně. Nabízí totiž velkou porci češtin a slovenštiny pro hry všech žánrů i barev od Civilization: Beyond Earth přes Black Mesa a Oddworld: New 'n' Tasty až po Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Mrkněte se ostatně do výpisu v článku, co všechno můžete z ABCgames stahovat. Anebo běžte rovnou na jejich web a prohrabujte se v tom sami.

Jak přežít v multiplayer betě Battlefield Hardline

Ačkoli se multiplayerová beta Battlefield Hardline pomalu ale jistě chýlí ke konci, stále ještě máte čas do ní na poslední chvíli naskočit a vyzkoušet si pokus Visceral Games o jiné pojetí Battlefield formule na vlastní kůži. Jen se vám vzhledem k velikosti 11 GB bude hodit obstojnější internet a možná vám přijde vhod pár tipů, s jejichž pomocí si posledních pár hodin bety užijete o něco více a zároveň se vyhnete začátečnickým chybám. Hardline je totiž jakýmsi prototypem sídlištního pískoviště, kde vám neposlušní malí policajti a z řetězu urvaní Mexikánci rozbijí hubu baseballovou pálkou a zadek ocejchují pořádnou dávkou broků. A mimo to se také dost možná ztratíte ve všem tom chaosu a hluku.  

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Kolegové z ABCgames opět rozšířili nabídku návodů či češtiny a mezi novými přírůstky se objevila třeba češtiny pro povedenou střílečku Wolfenstein: The New Order nebo návody, které vám pomohou se záseky v Risen 3 či The Mark. O spoustu nových kusů se ovšem rozrostla i sbírka wallpaperů, ve které nově najdete třeba čtveřici povedených kousků ze StarCraft II: Legacy of the Void nebo Farming Simulator 15. Kompletní výpis návodů, češtiny či wallpaperů, které rozšířily databázi najdete přímo na stránkách ABCgames nebo v následujícím článku.

Návod na odemknutí framerate a God módu v PC verzi The Evil Within

Recenzi hororovky The Evil Within najdete o pár článků níže, ale je třeba zdůraznit, že Lukáš hrál PS4 verzi. Hra samozřejmě vychází i pro PC, a pokud jste sledovali informace o hře v posledních týdnech a měsících, tak víte, že v PC verzi je framerate automaticky uzamknutý na 30 snímků za sekundu. Tvůrci tento krok vysvětlují snahou o to, aby hra běžela korektně a bez chyb, které by odemknutí framerate mohlo způsobit. Zároveň si ale uvědomují, že existuje skupina hráčů, kteří prostě chtějí hrát v maximálním možném počtu snímků za sekundu. Proto se na fórech Bethesdy objevil návod, jak s pomocí debugové konzole nejenom můžete v PC verzi zvýšit limit na 60fps nebo framerate kompletně odemknout, ale i další užitečné či spíše zajímavé funkce včetně „god“ módu.

Návody, wallpapery a češtiny z ABCgames

Kolegové z ABCgames nabízí další várku nových češtiny, návodů a samozřejmě i wallpaperů. K dispozici jsou třeba češtiny pro kompletní druhou řadu série The Walking Dead nebo logickou záležitost The Room. V návodové rubrice na vás čeká průvodce starší taktickou akcí Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 a z wallpaperů by se vám mohly líbit kousky s motivem Metro: Redux, RESI: Revelations 2 nebo Watch Dogs: Bad Blood. Kompletní výpis nově přidaných návodů, češtiny a wallpaperů najdete v článku nebo přímo na webu ABCgames.

Návody, wallpapery a češtiny z ABCgames

Nabídka návodů, čeština a wallpaperů na webu kolegů z ABCgames se v průběhu uplynulých týdnů rozrostla o celou řadu zajímavých kousků. K dispozici jsou všem zájemcům návody na Watch Dogs či Batman: Arkham Origins, češtiny pro Murdered: Soul Suspect, Broken Age nebo čtvrtou epizodu The Walking Dead. Posloužit si ale můžete i wallpapery s motivy z her Assassin's Creed: Unity, Project CARS či FIFA 15. Kdyby vám nic z uvedeného nevonělo, třeba si vyberete z nabídky nových trainerů. Kompletní výpis materiálů přidaných do databáze za poslední týdny najdete v článku nebo přímo na webu ABCgames.

Nové návody, wallpapery a češtiny z ABCgames

Kolegové z ABCgames pro vás mají další várku nových návodů, češtiny, wallpaperů, trainerů a bůhví čeho všeho ještě. Kompletní výpis nově přidaných materiálů najdete v článku nebo přímo na ABCgames. Za pozornost však stojí třeba návod na poslední díl série Tomb Raider, češtiny pro čtvrtou epizodu série The Wolf Among Us či Rambo: The Video Games nebo wallpapery z her představených během letošní hře – například Rainbow Six: Siege, Rise of the Tomb Raider nebo Hunt! Podívejte se do článku, něco se vám třeba bude hodit.

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Kolegové z ABCgames se v uplynulých dnech činili a rozšířili databází návodů, češtin či wallpaperů o celou řadu užitečných materiálů. Kompletní výpis najdete v článku nebo na webu ABCgames a mezi nejvíce zajímavé kousky patří návody na Thiefa či Splinter Cell: Blacklist, slovenština pro Among the Sleep, wallpapery z BattleCry a další. Mrkněte se na kompletní nabídku, něco se vám jistě bude hodit.

Nové wallpapery, trainery a hlavně češtiny z ABCgames

Výpis nových materiálů od kolegů z webu ABCgames tentokrát neobsahuje žádný nový návod (v archivu jich však najdete stovky, mrkněte), zato informuje o češtinách pro aktuální hry. Sáhnout můžete třeba po češtině pro třetí epizodu druhé řady The Walking Dead, po slovenštině nejenom pro hororovku Outlast, ale i DLC Whistleblower (recenze bude brzy) nebo po češtině pro PC verzi příběhové akční adventury Enslaved. Na stránkách ABCgames jsou k dispozici i nové wallpapery a trainery, ale to už si překontrolujte sami v článku.

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Kolegové z ABCgames pro vás připravili nášup nových materiálů, za poslední týden zejména češtin. V článku nebo na webu ABCgames na vás čekají češtiny pro dvojkové epizody The Walking Dead a The Wolf Among Us, čeština pro RPG Mars War Logs, adventuru Dark Seed 2 nebo Rayman Legends. Nové návody tentokrát nečekejte, ale jejich archiv na ABCgames je beztak obsáhlý. Jak ale uvidíte v článku, nechybí v nabídce kolegů spousta wallpaperů a trainerů. Hurá do nich.

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Kolegové z ABCgames se připomínají s novými návody, češtinami či wallpapery, které na svém webu nabízejí. Nově na ABCgames najdete návody na DLC The Knife of Dunwall pro Dishonored nebo DLC Dragonborn pro Skyrim. Hodit by se vám mohla i čeština pro první epizodu adventury The Wolf Among Us nebo wallpapery z her Risen 3, Thief či Castlevania: Lords of Shadow 2. Kompletní výpis nových návodů, češtiny a jiných materiálů najdete v článku nebo přímo na webu ABCgames.

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Po menší přestávce je na čase si připomenout nové návody, češtiny a třeba wallpapery, které nabízí kolegové z ABCgames. Kompletní přehled nově přidaných kousků najdete v článku – stojí však za zmínku, že nabízí návody na Metro: Last Light nebo datadisk Dragonborn pro Skyrim. Dále třeba češtiny pro Spelunky či Disciples 3 Gold a wallpapery z Alien: Isolation, The Banner Saga a dalších zajímavých her. Podívejte se přímo na web ABCgames nebo do článku, něco z nabízeného se vám možná bude hodit.

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Kolegové z ABCgames se neflákali ani ve volných dnech těsně po Novém roce a přidali do databáze další várku návodů, češtin a dalších užitečných materiálů. Podívejte se na výpis v článku nebo rovnou zamiřte na web ABCgames, třeba se vám něco z nového obsahu bude hodit. Krom jiného na vás čekají návody na Far Cry 3 či kompletní první sezónu The Walking Dead, češtiny a slovenštiny na Rayman 2 či Syberii nebo wallpapery z Race the Suns a Pandora: First Contact.

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Kolegové z ABCgmes nespali ani před, ani během, ani po svátcích, Do jejich databáze tak přibyla celá řada návodů, wallpaperů, trainerů a jiných užitečných materialů. Kupříkladu jsou vám k dispozici návody na jednotlivé epizody první sezóny The Walking Dead, čeština na první epizodu druhé sezóny The Walking Dead, ale nechybí ani wallpapery z her jako třeba Van Helsing II, Pillars of Eternity nebo Nosgoth. Mrkněte se v článku nebo přímo na webu ABCgames, jako všechny návody, češtiny a wallpapery jsou vám nové k dispozici.

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Blíží se svátky a s nimi spojené volno, které pro mnohé z vás představuje dohrávání titulů, na než přes rok nebyl čas. Krom jiného to znamená, že budete lovit češtiny a návody na hry pár měsíců či let staré. Pomocnou ruku vám v tomto hledání podávají kolegové z ABCgames, jejichž archiv češtin, návodů a další materiálů je vskutku olbřímí. Můžete si ho hezky sami prolézt, ale kdybyste spíše stáli o nově přidané materiály, pomůže vám výpis v tomto článku. Najdete v něm odkazy na návody pro plošinovku Contrast nebo taktickou akci Rainbow Six: Vegas 2, spoustu zajímavých wallpaperů z nových a starších titulů, a samozřejmě nesmí chybět nově přidané cheaty, trainery a přebaly. Více k tomu není třeba dodávat, všechno podstatné najdete v článku.

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Pokud jste se rozhodli strávit deštivý víkend hraním páté Civilizace, možná se vám bude hodit čeština pro základní hru a všechny datadisky i DLC, kterou si můžete stáhnout od kolegů z ABCgames. Ve zdejší rozsáhlé databázi se vedle češtin pro všemožné hry nachází i spousta návodů, wallpaperů, trainerů a dalších užitečností. Výpis těch nejnověji přidaných najdete v článku, nebo si je rovnou můžete prohlédnout na ABCgames.

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Kolegové z ABCgames se v uplynulých dnech vedle aktualizace návodů, wallpaperů a češtin věnovali také přípravě GTA V fanstránky. Výsledek jejich snažení si můžete prohlédnout sami. Nejprve se ale v článku nebo přímo na webu podívejte na nově přidané návody (např. Infernal, Anno 1404), češtiny/slovenštiny (Outlast, Brothers), wallpapery (Shadow Warrior, Superfrog HD) nebo trainery (Alien Rage, PES 2014 a další). Něco už si určitě vyberete.

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Kolegové z ABCgames si přes týden neváleli šunky a rozšiřovali databází návodů, wallpaperů a dalších užitečných věcí na svém webu. Níže v článku naleznete výpis všeho, co za posledních pár dní přidali. Třeba se vám bude hodit slovenština na Rayman Legends, nějaké ty trainery pro Rome II nebo wallpapery z Diablo III datadisku či GTA Online. Nemusíte se samozřejmě omezovat jen na aktuální věci, klidně se na ABCgames vším hezky prohrabte, možná se vám šikne i něco staršího.

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

V aktuální nabídce nových materiálů od kolegů z ABCgames naleznete návody na futuristickou akční adventuru Remeber Me a střílečku F.E.A.R. 3, češtiny pro zajímavou plošinovko-adventuru The Cave nebo RPG Drakensang: The Dark Eye, ale také wallpapery s motivy ze Splinter Cell Blacklist, The Division nebo EverQuest Next. Kompletní výpis všech nově přidaných návodů, češtin, wallpaperů a třeba i trainerů naleznete v článku po rozkliku nebo přímo na webu ABCgames.

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Kolegové z ABCgames v uplynulých týdnech nezaháleli a doplnili nabídku češtin, návodů či wallpaperů o několik užitečných kousků. Hodit by se vám mohla čeština pro adventuru The Book of Unwritten Tales nebo válečnou stealth akci Sniper Elite V2. K užitku vám třeba bude i návod na Dreamkiller nebo Dead Man's Hand. Kompletní výpis češtin, návodů, wallpaperů ale i trainerů a dalších materiálů najdete v článku nebo přímo na webu ABCgames.