Cheaty pro PC verzi Grand Theft Auto V a spousta češtin z ABCgames

Dnes vyšla PC verze GTA V a soudě dle první várky videí na internetu je zjevné, že krom hraní singlu a opulentního multiplayeru si chtějí hráči hlavně zablbnout. A k tomu potřebují cheaty, které nabízí kolegové z ABCgames. Neomezují se však jen na ně. Nabízí totiž velkou porci češtin a slovenštiny pro hry všech žánrů i barev od Civilization: Beyond Earth přes Black Mesa a Oddworld: New 'n' Tasty až po Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Mrkněte se ostatně do výpisu v článku, co všechno můžete z ABCgames stahovat. Anebo běžte rovnou na jejich web a prohrabujte se v tom sami.

Jak přežít v multiplayer betě Battlefield Hardline

Ačkoli se multiplayerová beta Battlefield Hardline pomalu ale jistě chýlí ke konci, stále ještě máte čas do ní na poslední chvíli naskočit a vyzkoušet si pokus Visceral Games o jiné pojetí Battlefield formule na vlastní kůži. Jen se vám vzhledem k velikosti 11 GB bude hodit obstojnější internet a možná vám přijde vhod pár tipů, s jejichž pomocí si posledních pár hodin bety užijete o něco více a zároveň se vyhnete začátečnickým chybám. Hardline je totiž jakýmsi prototypem sídlištního pískoviště, kde vám neposlušní malí policajti a z řetězu urvaní Mexikánci rozbijí hubu baseballovou pálkou a zadek ocejchují pořádnou dávkou broků. A mimo to se také dost možná ztratíte ve všem tom chaosu a hluku.  

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Kolegové z ABCgames opět rozšířili nabídku návodů či češtiny a mezi novými přírůstky se objevila třeba češtiny pro povedenou střílečku Wolfenstein: The New Order nebo návody, které vám pomohou se záseky v Risen 3 či The Mark. O spoustu nových kusů se ovšem rozrostla i sbírka wallpaperů, ve které nově najdete třeba čtveřici povedených kousků ze StarCraft II: Legacy of the Void nebo Farming Simulator 15. Kompletní výpis návodů, češtiny či wallpaperů, které rozšířily databázi najdete přímo na stránkách ABCgames nebo v následujícím článku.

Návod na odemknutí framerate a God módu v PC verzi The Evil Within

Recenzi hororovky The Evil Within najdete o pár článků níže, ale je třeba zdůraznit, že Lukáš hrál PS4 verzi. Hra samozřejmě vychází i pro PC, a pokud jste sledovali informace o hře v posledních týdnech a měsících, tak víte, že v PC verzi je framerate automaticky uzamknutý na 30 snímků za sekundu. Tvůrci tento krok vysvětlují snahou o to, aby hra běžela korektně a bez chyb, které by odemknutí framerate mohlo způsobit. Zároveň si ale uvědomují, že existuje skupina hráčů, kteří prostě chtějí hrát v maximálním možném počtu snímků za sekundu. Proto se na fórech Bethesdy objevil návod, jak s pomocí debugové konzole nejenom můžete v PC verzi zvýšit limit na 60fps nebo framerate kompletně odemknout, ale i další užitečné či spíše zajímavé funkce včetně „god“ módu.

Návody, wallpapery a češtiny z ABCgames

Kolegové z ABCgames nabízí další várku nových češtiny, návodů a samozřejmě i wallpaperů. K dispozici jsou třeba češtiny pro kompletní druhou řadu série The Walking Dead nebo logickou záležitost The Room. V návodové rubrice na vás čeká průvodce starší taktickou akcí Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 a z wallpaperů by se vám mohly líbit kousky s motivem Metro: Redux, RESI: Revelations 2 nebo Watch Dogs: Bad Blood. Kompletní výpis nově přidaných návodů, češtiny a wallpaperů najdete v článku nebo přímo na webu ABCgames.

Návody, wallpapery a češtiny z ABCgames

Nabídka návodů, čeština a wallpaperů na webu kolegů z ABCgames se v průběhu uplynulých týdnů rozrostla o celou řadu zajímavých kousků. K dispozici jsou všem zájemcům návody na Watch Dogs či Batman: Arkham Origins, češtiny pro Murdered: Soul Suspect, Broken Age nebo čtvrtou epizodu The Walking Dead. Posloužit si ale můžete i wallpapery s motivy z her Assassin's Creed: Unity, Project CARS či FIFA 15. Kdyby vám nic z uvedeného nevonělo, třeba si vyberete z nabídky nových trainerů. Kompletní výpis materiálů přidaných do databáze za poslední týdny najdete v článku nebo přímo na webu ABCgames.

Nové návody, wallpapery a češtiny z ABCgames

Kolegové z ABCgames pro vás mají další várku nových návodů, češtiny, wallpaperů, trainerů a bůhví čeho všeho ještě. Kompletní výpis nově přidaných materiálů najdete v článku nebo přímo na ABCgames. Za pozornost však stojí třeba návod na poslední díl série Tomb Raider, češtiny pro čtvrtou epizodu série The Wolf Among Us či Rambo: The Video Games nebo wallpapery z her představených během letošní hře – například Rainbow Six: Siege, Rise of the Tomb Raider nebo Hunt! Podívejte se do článku, něco se vám třeba bude hodit.

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Kolegové z ABCgames se v uplynulých dnech činili a rozšířili databází návodů, češtin či wallpaperů o celou řadu užitečných materiálů. Kompletní výpis najdete v článku nebo na webu ABCgames a mezi nejvíce zajímavé kousky patří návody na Thiefa či Splinter Cell: Blacklist, slovenština pro Among the Sleep, wallpapery z BattleCry a další. Mrkněte se na kompletní nabídku, něco se vám jistě bude hodit.

Nové wallpapery, trainery a hlavně češtiny z ABCgames

Výpis nových materiálů od kolegů z webu ABCgames tentokrát neobsahuje žádný nový návod (v archivu jich však najdete stovky, mrkněte), zato informuje o češtinách pro aktuální hry. Sáhnout můžete třeba po češtině pro třetí epizodu druhé řady The Walking Dead, po slovenštině nejenom pro hororovku Outlast, ale i DLC Whistleblower (recenze bude brzy) nebo po češtině pro PC verzi příběhové akční adventury Enslaved. Na stránkách ABCgames jsou k dispozici i nové wallpapery a trainery, ale to už si překontrolujte sami v článku.

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Kolegové z ABCgames pro vás připravili nášup nových materiálů, za poslední týden zejména češtin. V článku nebo na webu ABCgames na vás čekají češtiny pro dvojkové epizody The Walking Dead a The Wolf Among Us, čeština pro RPG Mars War Logs, adventuru Dark Seed 2 nebo Rayman Legends. Nové návody tentokrát nečekejte, ale jejich archiv na ABCgames je beztak obsáhlý. Jak ale uvidíte v článku, nechybí v nabídce kolegů spousta wallpaperů a trainerů. Hurá do nich.

Tipy a triky do bety Titanfall přímo od vývojářů

Někteří z vás už možná měli to štěstí a právě probíhající betu Titanfall hrají. Někteří se do ní možná dostanou později a všichni ostatní musí holt počkat na 13. března, kdy se na pultech obchodů objeví verze pro PC a Xbox One. Vývojáři ze studia Respawn Entertainment nyní vydali užitečné video plné základních tipů a triků, díky kterým nejen že můžete v rychlém multiplayeru přežít o něco déle, ale hlavně můžete efektivněji zabíjet ostatní.

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Po menší přestávce je na čase si připomenout nové návody, češtiny a třeba wallpapery, které nabízí kolegové z ABCgames. Kompletní přehled nově přidaných kousků najdete v článku – stojí však za zmínku, že nabízí návody na Metro: Last Light nebo datadisk Dragonborn pro Skyrim. Dále třeba češtiny pro Spelunky či Disciples 3 Gold a wallpapery z Alien: Isolation, The Banner Saga a dalších zajímavých her. Podívejte se přímo na web ABCgames nebo do článku, něco z nabízeného se vám možná bude hodit.

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Kolegové z ABCgames se neflákali ani ve volných dnech těsně po Novém roce a přidali do databáze další várku návodů, češtin a dalších užitečných materiálů. Podívejte se na výpis v článku nebo rovnou zamiřte na web ABCgames, třeba se vám něco z nového obsahu bude hodit. Krom jiného na vás čekají návody na Far Cry 3 či kompletní první sezónu The Walking Dead, češtiny a slovenštiny na Rayman 2 či Syberii nebo wallpapery z Race the Suns a Pandora: First Contact.

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Kolegové z ABCgmes nespali ani před, ani během, ani po svátcích, Do jejich databáze tak přibyla celá řada návodů, wallpaperů, trainerů a jiných užitečných materialů. Kupříkladu jsou vám k dispozici návody na jednotlivé epizody první sezóny The Walking Dead, čeština na první epizodu druhé sezóny The Walking Dead, ale nechybí ani wallpapery z her jako třeba Van Helsing II, Pillars of Eternity nebo Nosgoth. Mrkněte se v článku nebo přímo na webu ABCgames, jako všechny návody, češtiny a wallpapery jsou vám nové k dispozici.

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Blíží se svátky a s nimi spojené volno, které pro mnohé z vás představuje dohrávání titulů, na než přes rok nebyl čas. Krom jiného to znamená, že budete lovit češtiny a návody na hry pár měsíců či let staré. Pomocnou ruku vám v tomto hledání podávají kolegové z ABCgames, jejichž archiv češtin, návodů a další materiálů je vskutku olbřímí. Můžete si ho hezky sami prolézt, ale kdybyste spíše stáli o nově přidané materiály, pomůže vám výpis v tomto článku. Najdete v něm odkazy na návody pro plošinovku Contrast nebo taktickou akci Rainbow Six: Vegas 2, spoustu zajímavých wallpaperů z nových a starších titulů, a samozřejmě nesmí chybět nově přidané cheaty, trainery a přebaly. Více k tomu není třeba dodávat, všechno podstatné najdete v článku.

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Pokud jste se rozhodli strávit deštivý víkend hraním páté Civilizace, možná se vám bude hodit čeština pro základní hru a všechny datadisky i DLC, kterou si můžete stáhnout od kolegů z ABCgames. Ve zdejší rozsáhlé databázi se vedle češtin pro všemožné hry nachází i spousta návodů, wallpaperů, trainerů a dalších užitečností. Výpis těch nejnověji přidaných najdete v článku, nebo si je rovnou můžete prohlédnout na ABCgames.

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Kolegové z ABCgames se v uplynulých dnech vedle aktualizace návodů, wallpaperů a češtin věnovali také přípravě GTA V fanstránky. Výsledek jejich snažení si můžete prohlédnout sami. Nejprve se ale v článku nebo přímo na webu podívejte na nově přidané návody (např. Infernal, Anno 1404), češtiny/slovenštiny (Outlast, Brothers), wallpapery (Shadow Warrior, Superfrog HD) nebo trainery (Alien Rage, PES 2014 a další). Něco už si určitě vyberete.

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Kolegové z ABCgames si přes týden neváleli šunky a rozšiřovali databází návodů, wallpaperů a dalších užitečných věcí na svém webu. Níže v článku naleznete výpis všeho, co za posledních pár dní přidali. Třeba se vám bude hodit slovenština na Rayman Legends, nějaké ty trainery pro Rome II nebo wallpapery z Diablo III datadisku či GTA Online. Nemusíte se samozřejmě omezovat jen na aktuální věci, klidně se na ABCgames vším hezky prohrabte, možná se vám šikne i něco staršího.

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

V aktuální nabídce nových materiálů od kolegů z ABCgames naleznete návody na futuristickou akční adventuru Remeber Me a střílečku F.E.A.R. 3, češtiny pro zajímavou plošinovko-adventuru The Cave nebo RPG Drakensang: The Dark Eye, ale také wallpapery s motivy ze Splinter Cell Blacklist, The Division nebo EverQuest Next. Kompletní výpis všech nově přidaných návodů, češtin, wallpaperů a třeba i trainerů naleznete v článku po rozkliku nebo přímo na webu ABCgames.

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Kolegové z ABCgames v uplynulých týdnech nezaháleli a doplnili nabídku češtin, návodů či wallpaperů o několik užitečných kousků. Hodit by se vám mohla čeština pro adventuru The Book of Unwritten Tales nebo válečnou stealth akci Sniper Elite V2. K užitku vám třeba bude i návod na Dreamkiller nebo Dead Man's Hand. Kompletní výpis češtin, návodů, wallpaperů ale i trainerů a dalších materiálů najdete v článku nebo přímo na webu ABCgames.