Alaloth – Champions of the Four Kingdoms

Alaloth – Champions of the Four Kingdoms

Články

Izometrická soulsovka Alaloth se připomíná upoutávkou

Alaloth: Champions of The Four Kingdoms se bude snažit hledat rovnováhu. Příběhovou i designovou. Výsledek má kombinovat tradiční high fantasy hru na hrdiny s napřímo ovládaným bojem stojícím zejména na dovednosti hráče po vzoru moderních akčních RPG. Vydání původně plánované na letošek se nestihne, což tvůrci ze studia Gamera Interactive připouští ve staronovém traileru.

Fight Club #391: Toulky s Larou

Zatím největší událost aktuálního měsíce jsme pořádně probrali minule. Ze Spider-Mana se nakonec vyklubal velký hit, o kterém asi ještě uslyšíme. Herní trh se ale nenechá vykolejit a první větší odvážlivec v podobě pohledné archeoložky Lary se nebojí vyjít z pavoučího stínu. Co na to mistr pera Avellone? Ten si jede zvesela dál a své příběhy prezentuje v další a další a další hře. Těmto tématům a vašim dotazům jsme se věnovali ve Fight Clubu #391.

Chris Avellone spolupracuje na izometrickém souls-like RPG Alaloth

Chris Avellone má v poslední době opravdu napilno. Za dva týdny vychází izometrické RPG Pathfinder: Kingmaker, ruku k dílu přiložil u Dying Light 2 a nově je podepsaný pod dalším izometrickým RPG Alaloth – Champions of the Four Kingdoms. Sami tvůrci z Gamera Interactive ho označují za vůbec první takové RPG, jehož souboje jsou inspirované Dark Souls.

Bleskovky

  • 31. 8. 2020 - Alaloth – Champions of The Four Kingdoms se připomíná novým trailerem