11-11: Memories Retold
Věková dostupnost

11-11: Memories Retold

Články

Výběr deseti protiválečných her

Když střílení do nepřátel není zábava

Adventura 11-11: Memories Retold začíná s vyprávěním příběhů 1. světové války

Zítra tomu bude přesně sto let, kdy skončila první světová válka. Společnost Bandai Namco se ve spolupráci se studii Aardman a DigixArt rozhodla připomenout tuto historickou událost hrou, která alespoň z grafického hlediska nemá obdoby. 11-11: Memories Retold je venku a připravená odvyprávět hrůzy tohoto konfliktu z obou stran.

Válečné drama 11-11: Memories Retold bude mít charitativní DLC

Rozpohybované olejomalby v pozoruhodné adventuře 11-11: Memories Retold vám odvypráví srdceryvné příběhy první světové války již za pár týdnů. V den vydání hry bude rovnou dostupné obsahově nespecifikované DLC, jehož koupí přispějete na charitu War Child, která se stará o děti a mladistvé zasažené dnešními válečnými konflikty.

Adventura 11-11: Memories Retold předvádí unikátní grafiku a vítá světové dabéry

Sice stále nevíme, co bude herní náplní zajímavě vypadající hry 11-11: Memories Retold, ale už konečně známe její podobu v reálném čase. Vašek si v minulém článku posvítil na unikátní umělecký styl hry, kvůli kterému museli tvůrci naučit engine malovat. Hra na obrázcích dle mého názoru vypadá fantasticky a v pohybu je to ještě lepší. Díky účastnícímu se „Frodovi“ se bude i dobře poslouchat a vyjde ještě letos.

11-11: Memories Retold halí první světovou válku do unikátního grafického stylu

Jak vybrat ten správný umělecký styl pro adventuru pojednávající o první světové válce? Možných vzorů existuje nepočítaně. Někomu by se líbil přísný fotorealismus, jiný by se radši naladil na válkou inspirovaný (a válku inspirující) futurismus, a jiný by klidně zvolil picassovský kubismus. Před takovým dilematem stáli i vývojáři chystané 11-11: Memories Retold, a jejich cesta je o to zajímavější, že nakonec museli naučit malovat samotný herní engine.
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
73/100
Hodnocení čtenářů:
80/100
Datum recenze:
3. prosince 2018
Recenze