ZombiU
Věková dostupnost

ZombiU

Články

Vychází survival akce Zombie, podívejte se kam se hra od dob Wii U posunula

Nikoli nástupce, ale remasterovaná edice Wii U exkluzivního zombie hororu ZombiU v těchto dnech dorazila v rámci digitální distribuce na PC, na Xbox One a na PlayStation 4. Hra se jmenuje stylově pouze Zombi a vedle launch traileru vám nabízíme ke zhlédnutí také ukázku samotného gameplaye, na němž si můžete udělat docela dobrou představu, jak bude celý systém fungovat i bez periferií Wii U.

V půlce srpna vyjde na PC a konzole Zombi - konverze originální survival akce z WiiU

O konverzi ze všech stran zajímavě originální a ve skutečnosti hodně dobré zombie střílečky ZombiU z WiiU pro PC, PS4 a Xbox One už se hovoří delší dobu. Konečně ale Ubisoft šeptandu utnul oznámením hry, která na výše zmíněné platformy vyjde už 18. srpna pod mírně upraveným názvem Zombi (že hra se stejným názvem od Ubisoftu vyšla už v roce 1986 zmiňoval Pavel už v recenzi WiiU verze). Zombi vyjde pouze digitálně (žádná krabice) a měla by nabídnout nemlich ten stejný obsah jako ZombiU – jen upravený pro odlišné ovládání. A samozřejmě notně vylepšenou grafiku, kterou si můžete prohlédnout na záběrech traileru a prvních obrázcích. V zásadě nic jiného než změnu vzhledu hry totiž z videa a obrázků nevykoumáte.

Rayman Legends není WiiU exkluzivní kvůli neúspěchu ZombiU

Analytická obec se může na Nintendo dívat skrze prsty, a hráči náležející k hardcore komunitě se mohou také jak chtějí vysmívat konzoli WiiU v porovnání s blížící se novou generací strojů od Sony a MS. Faktem ale zůstává, že Nintendo navzdory nesplněnému plánu skončilo v uplynulém účetním roce v zisku. Copak to o sobě mohou říci herní divize Microsoftu a Sony? Kdepak.

Wolfenstein pod lupou a další články z Konzolista.cz

Uplynulý týden byl bohatý na oznámení nových her a obecně na zajímavé události ze světa konzolí a konzolových her. Odhalení Gran Turismo 6, prodejní čísla celé série Gran Turismo, představení nové Scribblenauts hry nebo zvěsti o ZombiU 2 a nové Mass Effect hře - o tom všem vás kolegové z partnerské stránky Konzolista.cz zevrubně informovali a odkazy na tyto a další informace články najdete v článku. Krom jiných lze zmínit třeba souhrn informací o Wolfenstein: The New Order, popřípadě recenzi digitálně šířeného titulu Sacred Citadel. Více se dozvíte po rozkliku v článku.

Přehled her, které si můžete koupit pro novou konzoli Wii U

Konzole Nintendo Wii U vyšla v Evropě v pátek a kolegové z partnerského webu Konzolista.cz připravili užitečný přehled her, které by pro novou herní mašinku měly být v této chvíli v prodeji. Nechybí mezi nimi hry typu Batman: Arkham City: Armoured Edition, New Super Mario Bros U, Assassin's Creed III, Call of Duty: Black Ops 2 nebo ZombiU, ale i další, o kterých možná nevíte. Pokud tedy po Wii U pokukujete nebo ji už máte doma, mohl by se vám následující seznam s krátkými popisky hodit, abyste se mohli dobře rozmyslet, co si pro nový stroj pořídit. Rozhodně je z čeho vybírat.

ZombiU představuje asymetrický multiplayer

Doposud se ZombiU představovala hlavně jako intenzivní survival horor, ale nyní tvůrci vytahují z rukávu další potenciální eso – asymetrický multiplayer. V něm se jeden hráč zmocní klasického ovladače a druhý si vezme gamePad od WiiU a pustí se do sebe. Tedy částečně, protože hra za obě strany se dost radikálně mění.

Bleskovky

  • 4. 11. 2015 - Ubisoft opět nahodil online servery pro ZombiU.

  • 31. 7. 2015 - Oficiálně: ZombiU vyjde 18. srpna pod názvem Zombi na PS4, Xbox One a PC. (+ trailer)

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
77/100
Datum recenze:
13. prosince 2012
Recenze