zavřít

Vychází survival akce Zombie, podívejte se kam se hra od dob Wii U posunula

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Nikoli nástupce, ale remasterovaná edice Wii U exkluzivního zombie hororu ZombiU v těchto dnech dorazila v rámci digitální distribuce na PC, na Xbox One a na PlayStation 4. Hra se jmenuje stylově pouze Zombi a vedle launch traileru vám nabízíme ke zhlédnutí také ukázku samotného gameplaye, na němž si můžete udělat docela dobrou představu, jak bude celý systém fungovat i bez periferií Wii U.

Můžete si tak sami udělat obrázek o tom, kam autoři zvládli posunout grafickou stránku hry od jejího vydání na Wii U a zda se vyplatí si hru třeba i pořizovat podruhé. Pokud jste si však tento zajímavý hororový počin s rizikem permanentní smrti ujít nechali (což vzhledem k exkluzivitě hry vlastně nebylo nijak složité), určitě zpozorněte – cena není nikterak vysoká a kupříkladu na Steamu hra stojí 20 eur. Teď už se ale podívejte na cynicky komentovaný launch trailer a v případě pozitivního vztahu k žánru zombie hororu si také nenechte ujít ani zmínění záběry z hraní.

Tagy: akční

Zdroje: VG247,All Games Beta

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.