zavřít

ZombiU představuje asymetrický multiplayer

Wii U

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Doposud se ZombiU představovala hlavně jako intenzivní survival horor, ale nyní tvůrci vytahují z rukávu další potenciální eso – asymetrický multiplayer. V něm se jeden hráč zmocní klasického ovladače a druhý si vezme gamePad od WiiU a pustí se do sebe. Tedy částečně, protože hra za obě strany se dost radikálně mění.


Zatímco člověk s normálním ovladačem klasicky střílí v jednom ze zvolených módů do zombíků ve spíše ryze akční hře, která podle záběrů hodně ztrácí z té hororovosti kampaně. Druhý má na GamePadu pěkně mapku, jmenuje se Král zombií a hraje si svou strategii „připrav svému takovou situaci, aby na jejím konci tví zombíci ohlodávali jeho chutné maso“. Což může skýtat opravdu solidní zábavu, kdy se jeden snaží přežít a druhý na něj chystá překvápka a nebo jej zahlcuje vlnami klátivých mozkožroutů.

 

Tagy: horor multiplayer survival FPS

Zdroje: VG247

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.