WRC 5
Věková dostupnost

WRC 5

Články

Best of 2015: Nejlepší závodní hra

Letošní rok znamenal pro virtuální závodníky velký svátek. Hned dva slibné tituly, které jsme dlouho v podobných anketách obcházeli obloukem, se dočkaly vydání hotové verze. A hlavu vystrčil i třetí vzadu, který asfalt vyměnil za šotolinu, a nechal vzpomenout na nedostižné etalony svého subžánru. Ani fanoušci mainstreamem obroušených simulací si nemohli stěžovat. O to těžší bylo vybírat vítěze.

Další díl závodního seriálu WRC vyjde v říjnu

Další díl rally závodů držících oficiální licenci WRC 5 vychází v říjnu. Vyplývá to z nového traileru, jenž další díl tradičních závodů blíže poodhaluje a představuje jeho audiovizuální vlastnosti - prostě jak hra vypadá. Páté WRC zamíří na konzole současné i ty minulé, na PC a tradičně také i na Vitu, bližší datum však zatím v rukách nemáme a co se nového infa týče, tak se musíme spokojit leda tak s právě uveřejněným trailerem

WRC 5 navazuje na tradici předchozích ročníků rallye

Tak jako v minulých letech, i letos se dočkáme oficiálních WRC rallye závodů. Letošní ročník ponese jednoduchý název WRC 5 a je to obsahově přesně to, co byste od hry s takovým názvem očekávali. Půjde o klasickou rallye hru z prostředí 2015 FIA World Rally Championship a dočkáme se jí někdy v průběhu letošního podzimu na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360 a Xbox One.

Bleskovky

  • 31. 5. 2017 - Update: Členové PS Plus programu obdrží v červnu Life is Strange (PS4), Killing Floor 2 (PS4), Abyss Odyssey (PS3), WRC 5:World Rally Championship (PS3), Neon Chrome (PSV, PS4)a Spy Chameleon (PSV). (+video)

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Datum recenze:
9. ledna 2016
Recenze