Wolfenstein: Enemy Territory

Wolfenstein: Enemy Territory

Články

Chystá Wargaming free to play střílečku? Spolupráce s tvůrci Wolfenstein: Enemy Teritory tomu nasvědčuje

Kdo by neznal společnost Wargaming. Od roku 2010 se dostala do povědomí opravdu širokého publika díky úspěšné F2P onlinovce World of Tanks. Na tento úspěch navázaly další tituly společnosti jako World of Warplanes, World of Warships nebo mobilní World of Tanks Blitz. Teď se zdá, že jejich dalším titulem by mohla být střílečka, i když zatím není nic potvrzené.

John Carmack odchází z id Softu, bude se plně věnovat Oculus Rift

Konec? Kdepak. Začátek? Taky ne, už to přeci dávno začalo. John Carmack své síly s Oculus Rift spojil už letos v srpnu, kdy se stal CTO, čili šéfem přes technologie ve firmě zaměřené na vývoj a produkci VR brýlí. Tehdy však Carmack nadále působil jako formální šéf technologického týmu v id Software, přestože v jednom ze svých tweetů tehdy jasně zdůraznil své pracovní priority: Oculus > id Software > Armadillo. Dnes už to však neplatí a z rovnice si můžete vyškrtnout id Software (Armadillo ale vlastně také).

Wolfenstein: Enemy Territory už příští týden

Activision nám v noci na dnešek dali vědět, že probíhají poslední dolaďovací práce na týmové akční hře Wolfenstein: Enemy Territory, aby mohla vyjít volně ke stažení začátkem příštího týdne.

Wolfenstein: Enemy Territory - dojmy

Ze zrušeného pokračování Wolfensteina se vyklubal volně stažitelný multiplayerový titul, který přináší spoustu vylepšení a výsledkem je propracovanější týmová hra inspirovaná druhou světovou válkou.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
2. června 2003
Recenze