Wii Sports

Wii Sports

Články

Nintendo za loňský rok skončilo ve ztrátě, nesplnilo většinu předsevzetí

A nyní do vzrušujícího světa financí! Nintendo zveřejnilo výsledky hospodaření za uplynulý fiskální rok (skončil 31. března 2014) a opravdu se nemůže pochlubit nejlepšími výsledky. Prodeje Wii U stále stagnují, alespoň 3DS si ale vede dobře. Celkově firma skončila ve ztrátě přes 200 milionů dolarů, původně přitom čekala, že by se letos měla stejně jako loni dostat do černých čísel.

Nintendo snižuje cenu Wii přes bundly a uvádí budgetovky

Po nedávných spekulacích, respektive zaručených tipech zahraničních serverů, dnes Nintendo oficiálně potvrdilo de facto snížení ceny konzole Wii. Ne však přímo, nýbrž přes tzv. bundly, čili balíčky konzole + nějaká hra. Od 20. května se tak na trhu objeví za sníženou cenu Wii Sports Resort Pack (obsahuje konzoli, ovladače a hry Wii Sports a Wii Sports Resort na jednom disku) a nový Mario Kart Wii Pack (konzole, ovladače, Wii volant a hra Mario kart Wii).

Ohlášení Deca Sports - překonají Wii Sports?

Rozdejte si to s kolegou v krasobruslení, srandovním zjednodušeném fotbálku a jiných disciplínách.

Bleskovky

  • 19. 5. 2015 - GTA V se prodalo 52 milionů kopií a stává se tak čtvrtou nejprodávanější hrou historie (větší úspěch zaznamenal už jen Tetris, Wii Sports a Minecraft). 

Hodnocení
GAMES.cz
?/10
Hodnocení Metacritic:
76/100
Datum recenze:
8. prosince 2006
Recenze