Warlords IV

Warlords IV

Články

Warlords IV, Robin Hood a Etherlords II gold

Francouzský vydavatel UbiSoft se dnes nechal slyšet tiskovou zprávou, že tahová fantasy strategie Warlords IV: Heroes of Etheria od Infinite Interactive je dokončena a má vyjít někdy v průběhu října.

Warlords IV - dojmy z dema

I ve čtvrtém dílu fantasy strategie Warlords zůstal zachován osvědčený herní princip - tedy obsazování měst pomocí armád či hrdinů v tahovém režimu a podmanění si celého území. Jak nás ohromilo demo?

Chrome, Great Escape, Warlords IV - pics

Sci-fi akce od polského studia Techland Chrome byla sice slibována na začátek léta, ale nedávno byla odložena až na září kvůli chybám zjištěným ve veřejné betě.

Dobývání světa Warlords IV

Do konce tohoto roku by se mělo objevit nové pokračování série fantasy tahových strategií - Warlords IV: Heroes of Etheria, ze kterého vám dnes přinášíme i několik nových ukázek.

Výlet do kouzelného světa Warlords IV

Na takový výlet, na jaký se podíváte s balíkem nových obrázků v galerii ke hře Warlords IV pocházející od studia Infinity Interactiv (odštěp SSG), se s žádnou cestovkou jen tak nedostanete.

Warlords IV budou k Vánocům

Ohledně Warlords IV: Heroes of Etheria, nového pokračování oblíbené fantasy tahové strategie, byla před pár dny jejími vývojáři - studio Infinite Interactive - oficiálně podepsána smlouva s vydavatelskou společností Ubisoft.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
2. února 2004
Recenze