Warlords IV budou k Vánocům
zdroj: tisková zpráva

Warlords IV budou k Vánocům

7. 3. 2003 15:15 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Ohledně Warlords IV: Heroes of Etheria, nového pokračování oblíbené fantasy tahové strategie, byla před pár dny jejími vývojáři - studio Infinite Interactive - oficiálně podepsána smlouva s vydavatelskou společností Ubisoft.

Ta hodlá tento titul vypustit až ve 4. kvartálu tohoto roku, což by naznačovalo jistý záměr nadělit hru jejím příznivcům tak nějak pod stromeček. Ale možná se pletu a hra se do rukou hráčů dostane již o pár týdnů dříve. Možná se také divíte, co se stalo s původními vývojáři série, kterými byla společnost SSG. Ti se právě rozštěpili na dvě studia, z nichž jedno, vedeno autorem série - Stevem Fawknerem a pojmenováno Infinite Interactive (sídlí v Austrálii, Melbourne), se povinností dokončit hru ujalo. Aby rovnou vykázalo nějakou činnost, vydalo sérii nových obrázků, které nyní můžete vidět v naší galerii.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Ve tahové strategii Warlords IV: Heroes of Etheria si hráči budují svého hrdinu, který podle vývoje jednotlivých bitek nabírá zkušenosti a schopnosti, získává nová kouzla, neustále zvyšuje své postavení, až se nakonec stává nejmocnější silou v říši Etheria. Hra je postavena na zcela novém enginu a představí hráčům nový stupeň řešení bojů přidáním taktických bitev. Oproti předchozím dílům sérii se můžete těšit také na vylepšenou umělou inteligenci, novou kampaň, unikátní vlastnosti multiplayeru až pro 8 hráčů, okolo 120 různých jednotek, řadu kouzel s detailně propracovanými efekty, orchestrální muziku a mnoho dalšího.
zdroj: infinite, PR

korgull

Nejnovější články