zavřít

Výlet do kouzelného světa Warlords IV

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na takový výlet, na jaký se podíváte s balíkem nových obrázků v galerii ke hře Warlords IV pocházející od studia Infinity Interactiv (odštěp SSG), se s žádnou cestovkou jen tak nedostanete.

Vyhlídková jízda vás provede úžasným fantasy světem plným rytířů, různých druhů skřítků, ale také démonů, elfů, nemrtvých a v neposlední řadě i draků. Warlords IV je přitom dalším přírůstkem do série tahových strategií, ovšem tentokrát klade větší důraz také na prvky RPG a navíc s sebou přináší i nový herní prvek - tzv. STS (speed tactical system), nový způsob jak vést bitvy.


nové obrázkykompletní galerie

Přede dvěma dny byly společností Ubisoft, která bude hru vydávat, spuštěny nové oficiální stránky Warlords IV. Fanouškové zde samozřejmě najdou vše, co se na takových stránkách obvykle nachází - spoustu informací, obrázků, wallpaperů a nezbytná diskusní fóra. Dočíst se tam můžete také to, že dokončení Warlords IV se předpokládá na podzim tohoto roku a veřejné betatestování v plánu rozhodně není, protože UbiSoft má své vlastní testovací oddělení. Těšit se však můžete i na multiplayer s podporou až osmi hráčů.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.