Výlet do kouzelného světa Warlords IV
zdroj: tisková zpráva

Výlet do kouzelného světa Warlords IV

2. 5. 2003 17:17 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Na takový výlet, na jaký se podíváte s balíkem nových obrázků v galerii ke hře Warlords IV pocházející od studia Infinity Interactiv (odštěp SSG), se s žádnou cestovkou jen tak nedostanete.

Vyhlídková jízda vás provede úžasným fantasy světem plným rytířů, různých druhů skřítků, ale také démonů, elfů, nemrtvých a v neposlední řadě i draků. Warlords IV je přitom dalším přírůstkem do série tahových strategií, ovšem tentokrát klade větší důraz také na prvky RPG a navíc s sebou přináší i nový herní prvek - tzv. STS (speed tactical system), nový způsob jak vést bitvy.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Přede dvěma dny byly společností Ubisoft, která bude hru vydávat, spuštěny nové oficiální stránky Warlords IV. Fanouškové zde samozřejmě najdou vše, co se na takových stránkách obvykle nachází - spoustu informací, obrázků, wallpaperů a nezbytná diskusní fóra. Dočíst se tam můžete také to, že dokončení Warlords IV se předpokládá na podzim tohoto roku a veřejné betatestování v plánu rozhodně není, protože UbiSoft má své vlastní testovací oddělení. Těšit se však můžete i na multiplayer s podporou až osmi hráčů.
zdroj: homepage

korgull

Nejnovější články