Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr

Články

V květnu se díky PS Plus a Games with Gold stanete pány minionů a těžkých strojů

Jako každý poslední týden v měsíci se i tentokrát dozvídáme o hrách, které jsou nabízené zdarma k předplatnému PlayStation Plus a Games with Gold na konzolích PlayStation 4, Xbox One a Xbox 360. Nabídka je i tentokrát pořádně pestrá, i když kvalita některých titulů by mohla být větší…

Diablovka WH40K: Inquisitor – Martyr si chce napravit reputaci obřím updatem

Jednou z mnoha her zasazených do světa sci-fi Warhammeru je i téměř rok staré akční RPG Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr. Je to bohužel hra, která před vydáním vypadala velmi dobře, ale nakonec nedopadla podle očekávání hráčů ani vývojářů. Ti se však nevzdávají a připravují update 2.0, který upraví hratelnost a přidá nový obsah.

Inquisitor – Martyr dostává endgame: nové bitvy i nekonečný mód

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr zvládá ztvárnit unikátní atmosféru depresivního, násilného vesmíru, ale jako diablovka má svoje nezanedbatelné mouchy, jinak by Vilém ve své šestkové recenzi asi nepoužil slovní spojení „ubíjející grind“. Autoři z NeocoreGames jsou však alespoň odhodlaní přidávat stále nový obsah, například nedávno vydaný endgame mód Warzone.

Vydání Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr doprovází trailer a problémy

Akční RPG Inquisitor – Martyr ze světa sci-fi Warhammeru včera opustilo předběžný přístup. Ještě den předtím se pochlubilo obsáhlým trailerem, který elegantně shrnul hlavní prvky hratelnosti. WH40K si nicméně zaslouží ještě jeden trailer, v tomto případě spíš němý filmeček bez rušivého elementu uživatelského rozhraní.

Akční RPG Inquisitor – Martyr ze světa WH40 vychází zítra

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr v podstatě otevírá letošní sezónu videoher ze světa sci-fi Warhammeru. A otevírá ji ve velkém stylu novým videem, které demonstruje snad úplně všechny prvky hratelnosti. Není jich málo a trochu se obávám, aby se v nich hráč vyloženě neutopil. Ohlasy z aktuálně končícího early accessu jsou ale pozitivní, takže se milovníci akčních RPG a sci-fi nemusí strachovat.

Bleskovky

  • 28. 3. 2016 - Warhammer 40,000 Inquisitor – Martyr vyjde až v příštím roce - nejdříve na PC, poté na PS4 a Xbox One.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
67/100
Datum recenze:
25. června 2018
Recenze