Warhammer 40,000: Dawn of War II

Warhammer 40,000: Dawn of War II

Články

Šéf THQ potvrzuje vývoj Warhammer 40k: Dawn of War III

Šéf hlavní herní divize THQ Danny Bilson nedávno nadhodil, že během herní výstavy v Německu na konci srpna dojde k ohlášení nové hry. Všichni doufali v Homeworld III, což ještě stále není vyloučeno, ale zdá se, že nakonec půjde o Dawn of War III. Vývoj DoW III potvrdil Bilson Eurogameru už minulý rok a dnes a to udělal znovu s tím, že vývojáři z Relicu kombinují prvky z prvního i druhého dílu a přidávají k tomu elementy zbrusu nové. Do konkrétních detailů Bilson nezachází, omezuje se na konstatování, že až to uvidíme, posadíme se z toho na zadek. To ale říkají všichni a pořád.

VÍKENDOVÁ ČTYŘKA: Super slevy na Shop.Games.cz!

Ve spolupráci se společností Comgad vám herní e-shop Shop.Games.cz nabízí první ze čtyř speciálních slevových víkendů. Ve slevách budou vždy čtyři atraktivní hry, a to za ceny, které na českém internetu jinde nenajdete. Tento víkend přichází na řadu první várka, ve které jsou následující hry:

Warhammer 40k: Dawn of War 2 - dojmy

Chce odbourat klasické nedostatky RTS a soustředí se na trochu přehnaný, ale o to intenzivnější boj ručními zbraněmi a ovládání menších skupin vojáků proti broukoidním Tyranidům.

Bleskovky

  • 15. 7. 2020 - Nový Humble Bundle nabízí starší kousky z univerza Warhammer

Hodnocení
GAMES.cz
?/10
Hodnocení Metacritic:
85/100
Datum recenze:
24. února 2009
Recenze