Soulsovka The Surge 2 vás provede masakrem v Jerichu
zdroj: Archiv

Soulsovka The Surge 2 vás provede masakrem v Jerichu

1. 8. 2019 13:46 | Video | autor: Šárka Tmějová |

Focus Home Interactive vydal nový trailer se záběry z hraní The Surge 2, které sestávají ze spousty krájení, sekání, řízkování, barviček a světélek. Přestože se většina nepřátel zdá být celkem robotická, stříká z nich spousta krve. Dojde ale i na pořádně obtloustlého chlápka v robotí chobotnici.

Souboje byly prakticky jedinou předností původního The Surge, takže není žádný velký div, že se Deck13 rozhodl dát ve videu na odiv hlavně je. I tentokrát budete odsekávat jednotlivé končetiny a své nepřátele hezky systematicky porcovat. Nebo freneticky filetovat.

zdroj: Archiv

Minimálně v jedničce jste si vybavení museli ukořistit přesně tímhle způsobem – z někoho ho prostě odřezat a přimontovat na svůj exoskelet. Dvojka má být v tomhle ještě variabilnější. Meče, sekyry, kladiva, hole... Na výběr dostanete z klasického fantasy repertoáru, ovšem ve futuristickém hávu.

Jericho zaplavili miniaturní nanoroboti a z nebohých obyvatel vytváří mix lidských těl s robotickými augmentacemi – sen kyberpunku, noční můra The Surge 2. Na počítače, Xbox One a PlayStation 4 si to přihasí už 24. září.

Nejnovější články