Sci-fi soulsovka The Surge 2 vyjde na podzim
zdroj: Archiv

Sci-fi soulsovka The Surge 2 vyjde na podzim

6. 6. 2019 8:53 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Styl Dark Souls a sci-fi možná na první pohled nejde tak úplně dohromady, ale studio Deck13 se do těchto odvážných vod vydává už podruhé. V akčním RPG The Surge 2 chtějí ještě vylepšit systém soubojů, tentokrát se zaměří na odsekávání jednotlivých končetin a dalších vychytávek. Zároveň oznamují datum vydání a předobjednávkové bonusy.

Souboje mají být ještě brutálnější, ale zároveň více taktické. Tvůrci slibují nové zbraně, schopnosti, implantáty, ale i drony, abyste měli co nejširší možnosti. Zároveň se hra z uzavřených kancelářských koridorů přesune do otevřenějšího města jménem Jericho.

zdroj: Archiv

Kromě stylového odřezávání rukou a nohou musíte svým nepřátelům také brát cenné vybavení, abyste se sami stávali silnějšími a mohli se postavit těm nejsilnějším. Ta nejlepší výbava se neválí jen tak v popelnici, takže si ji buď musíte pracně ukrást, někde najít, anebo ji svléct z těl poražených.

The Surge 2 zdroj: Archiv

V těchto dnech také došlo ke spuštění předobjednávek. Za včasné objednání dostanete odměny v podobě celotělového brnění, pily, sekery, dronu, speciálního modulu a ikonky. Tyhle bonusové věcičky si ale prý budete moct koupit i zvlášť.

The Surge 2 vyjde pro PC, PlayStation 4 a Xbox One 24. září.

Nejnovější články