The Surge 2

The Surge 2

Články

Na Steamu začaly podzimní slevy a nominace na hru roku

Hlavní stránka Steamu je na následující týden lehce pozměněná. Dominuje jí krásný pixelartový obrázek podzimního města, kde se v záři reflektoru třese Baba před vlastním automatem. Baba Is You je jedním z možných kandidátů v některé kategorii cen Steamu. Pokud vás nominace a následné vyhlašování vítězů nezajímá, tak třeba nepohrdnete zajímavými slevami.

Jak hodnotí ve světě – The Surge 2

Druhý díl akce o odsekávání končetin je tu! The Surge 2 vychází dnes a než si budete moct přečíst naši recenzi, máme pro vás shrnutí těch dosavadních zahraničních. Zatím se zdá, že je přesně taková, jak se zdálo z trailerů – poněkud průměrná. Najdou se ale i nadšenější ohlasy.

Nemůžete se dočkat The Surge 2? Tvůrci pro vás natočili záběry z hraní bez komentáře

Za dva týdny se po víc než dvou letech vrátíte do krutého světa plného obrovských robotů a lidí, kteří si na roboty hrají. První The Surge z hlediska kvalit sice nedosáhla na Dark Souls, ale nabídla zajímavou sci-fi alternativu souls hrám. Dvojka zatím působí o poznání lépe a teď se s ní můžete blíže seznámit díky delšímu videu z hraní.

The Surge 2 předvádí působivé souboje, jednička je dočasně zdarma

Série The Surge je v podstatě takovou sci-fi verzí Dark Souls, což přináší mnohé zajímavé prvky do tradičně hardcorové řežby. Například cílené ukrajování končetin robotickým nepřátelům za účelem přivlastnění si konkrétních zbraní a modulů. The Sruge 2 tento prvek přebírá z jedničky, ale vypadá to, že souboje budou mnohem variabilnější a snad i zábavnější.

Soulsovka The Surge 2 vás provede masakrem v Jerichu

Focus Home Interactive vydal nový trailer se záběry z hraní The Surge 2, které sestávají ze spousty krájení, sekání, řízkování, barviček a světélek. Přestože se většina nepřátel zdá být celkem robotická, stříká z nich spousta krve. Dojde ale i na pořádně obtloustlého chlápka v robotí chobotnici.

Sci-fi soulsovka The Surge 2 vyjde na podzim

Styl Dark Souls a sci-fi možná na první pohled nejde tak úplně dohromady, ale studio Deck13 se do těchto odvážných vod vydává už podruhé. V akčním RPG The Surge 2 chtějí ještě vylepšit systém soubojů, tentokrát se zaměří na odsekávání jednotlivých končetin a dalších vychytávek. Zároveň oznamují datum vydání a předobjednávkové bonusy.

Bleskovky

  • 8. 1. 16:00 - Do rubačky The Surge 2 dorazí příští týden obří kraken.

  • 31. 7. 2019 - Akční řežba The Surge 2 ukazuje nový, řádně krvavý trailer.

  • 7. 2. 2018 - V roce 2019 dorazí The Surge 2. Nabídne nové prostředí, lepší level design, více zbraní, upgradů a nepřátel, vylepšený engine a ještě lepší soubojový systém. Bližší informace dorazí během dvou dnů. Prozatím jen jeden artwork.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
76/100
Datum recenze:
30. září 2019
Recenze