zavřít

Nový obsah pro akční RPG The Surge přináší barvy, bossy a otravné údržbáře

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Preview autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Sci-fi RPG The Surge se půl roku po vydání konečně dočkalo nového obsahu. DLC s názvem A Walk in the Park vás zavede do nové oblasti zábavního parku, kde na vás čeká všechno, jen ne zábava. Ani tomuto jinak kouzelnému místu se totiž nevyhnuly problémy CREO laboratoří, takže svezení se na horské dráze je podmíněno vyvražděním všech pomatených robotů a pracantů.

CREO World, jak se zábavní park kdysi dobře smýšlející společnosti jmenuje, je pravým opakem základní hry The Surge. Betonovou džungli střídají barevné atrakce s bujným stromovým porostem, zatímco stísněné chodby a tmavé tunely byly nahrazeny otevřeným prostředím pod širým nebem.

Na jednotlivé atrakce bohužel nebudete mít vůbec čas, protože vás na každém kroku pronásledují vražední údržbáři a naštvaní maskoti. Spojení monster se zábavním parkem je klasické hororové klišé a hra to dobře ví. Nový trailer začíná dramatickou zpovědí svědka pádu parku, který vypráví o děsivých událostech. Strach se však vytratí v druhé polovině, kdy nastoupí pro The Surge klasická řež.

Pokud jste již dohráli původní hru, těšte se na endgame obsah. V temných zákoutích se ukrývají nové zbraně, sety zbrojí a implantáty, které chrání několik nových druhů nepřátel. Vaše bláznivá pouť je samozřejmě zakončena soubojem s pořádným bossem. Právě souboje s bossy patří k tom nejlepšímu v původní hře, tak snad se i tentokrát dočkáme originální a brutálně náročné výzvy.

DLC A Walk in the Park je dostupné pro PC, PlayStation 4 a Xbox One za 15 euro. První uživatelské recenze na Steamu však naznačují, že zkušení hráči se parkem promlátí za méně jak dvě hodiny, což je vážně krátká doba. Nechám na vás, zda budete věřit několika jedincům.

Základní hra The Surge je momentálně v 50% slevě za 20 euro, přičemž kompletní edice se všemi DLC (aktuální, Fire & Ice Weapon Pack a CREO Special Employee Kit) je za 30 euro. Slevy se týkají jen PC verze.

Tagy: akční sci-fi RPG e3 2015

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.