Victor Vran
Věková dostupnost

Victor Vran

Články

Na Switch míří Bastion, Transistor, Into the Breach, Hyper Light Drifter a další indie pecky

Nintendo se ve vyjádření k vlažným reakcím na jejich údajně „slabou prezentaci na E3“ nechalo slyšet, že v na E3 svůj kompletní katalog her na letošní rok neodhalili. A měli pravdu. Ještě před Gamescomem oznámili společně s Blizzardem Diablo III: Eternal Collection a teď máme za sebou nový Nintendo Direct zaměřený na další várku tzv. Nindies, tedy indie her vycházejících na Switch.

Výprodejová akce na GOG nabízí náhodnou hru za 3 dolary

Když dnes chcete nějak vyniknout se svým obchodem s hrami nad konkurencí, většinou postačí být o poznání levnější. Marketingová oddělení však ve dne v noci vymýšlejí nové postupy, jak oslovit ještě více potenciálních zákazníků. Někdo kdysi přišel s nápadem prodat za jednotnou částku několik náhodných klíčů na Steam, a GOG tomu dal kabátek duhových piñat, které se teď vracejí s hrou zdarma v zádech a masivním výprodejem za ocasem.

Datadisk Fractured Worlds pro diablovku Victor Vran zvýší maximální level

Než (a pokud vůbec) se povedená diablovka Victor Vran dočká regulérního pokračování, rozšíří ji datadisk. Ten ponese název Fractured Worlds a s novou příběhovou kampaní ještě letos na jaře. Hlavním tahákem datadisku bude nová příběhová kampaň, ale tvůrci z Haemimont Games mysleli i na ostatní prvky a hry a nebáli se menších změn.

Diablovka Victor Vran míří na konzole a v novém DLC vzpomíná na Lemmyho z Motörhead

Drsný zabiják ve slušivém klobouku Victor Vran se stěhuje. Titulní hrdina povedené diablovky z roku 2015 už dávno vyčistil depresivní zákoutí PC, a teď si brousí zuby (i meč) na Xbox One a PlayStation 4. Speciální balíček Victor Vran: Overkill Edition s sebou kromě základní hry přinese taky zbrusu nová DLC Fractured Worlds a Motörhead: Through the Ages. Ano, na druhém jmenovaném přídavku opravdu spolupracovala legendární rocková kapela.

Bleskovky

  • 20. 1. 2017 - Nový Humble Bundle - Best of 2016 nabízí v základu (za vámi zvolenou cenu) tituly Else Heart.Break(), Evoland 2 a Victor Vran.

  • 16. 12. 2016 - Na Xbox One a PS4 vyjde v průběhu příštího roku diablovka Victor Vran.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
75/100
Datum recenze:
29. července 2015
Recenze