Valkyria Chronicles Remastered

Valkyria Chronicles Remastered

Články

Best of 2016: Nejlepší remaster & HD remake

Remastery a HD remaky bývají často vnímané jako zlozvyk dnešní doby, protože v mnoha lidech vyvolávají dojem, že se jim někdo snaží prodat hru, kterou už mají. Ne, že by se to některým distributorům nelíbilo, ale hlavní smysl mají remastery her pro ty, kteří se k původnímu titulu nedostali, a nehodlají si shánět starý hardware, řešit kompatibilitu apod. Remasterované tituly mohou sloužit i jako osvěta, jak dřív vypadaly herní mechaniky, a stejně tak i důkaz toho, že ne všechny staré hry musí být nutně zastaralé. Podtrhují to i nejlepší remastery roku 2016.

Zápletka Valkyria Chronicles Remastered umí být až nepříjemně blízká skutečnosti

Znovuoživení skvělého hybridu tahové strategie a realtime akčního RPG Valkyria Chronicles pokračuje po PC verzi Remasterem pro PlayStation 4. Pro hru od Segy, která navzdory svým kvalitám nezaznamenala na PS3 výraznější finanční úspěch, jde o vítanou možnost, jak získat druhou mízu. Tím spíš, že herní systém je stále originální a svou neotřelostí atraktivní. A nejenom herním systémem, nýbrž i zápletkou o válečném konfliktu, co se až nápadně podobá skutečné 2. světové...

Remasterovaná verze skvělé strategie Valkyria Chronicles vyjde v květnu

Remasterovaná verze Valkyria Chronicles vychází na PS4 17. května v digitální i krabicové verzi. Fyzické balení hry nabídne krom hry dvaatřicetistránkový art book a oboustranný plakát velikosti A3. SEGA u příležitosti oznámení data vydání zveřejnila i nový trailer o fiktivním konfliktu, připomínajícím druhou světovou válku, ve kterém se děj povedené strategie odehrává.

Na jaře vyjde pro PS4 remasterovaná edice taktického RPG Valkyria Chronicles

Po letech čekání se taktického RPG Valkyria Chronicles dočkali hráči na PC a toto jaro dorazí hra i na PlayStation 4, kde vyjde ve své remasterované edici. Příznivci taktických RPG a alternativních příběhů z minulosti se tak mohou těšit na vyprávění velmi volně inspirované událostmi druhé světové války a na vylepšenou grafickou stránku letité, avšak stále kvalitní RPG strategie.

ORIGINÁL

Valkyria Chronicles
8/10
Valkyria Chronicles
Akční, RPG, Strategie
PC, PlayStation 3
31. říjen 2008