Untitled Goose Game

Untitled Goose Game

Články

VIDEO: Ty nejdůležitější novinky týdne v pěti minutách

Události, které si nesmíte nechat ujít!

Husí teror se stupňuje. Nově budete moci kejhat ve dvou

Obyvatelům poklidné anglické vísky naskakuje husí kůže

Epic Games Store implementoval hodnocení her. Známe i odhadovaná čísla prodejů konkrétních titulů

Uživatelé Epic Games Storu prakticky od jeho spuštění volají po možnosti hodnotit nabízené hry. Uživatelské recenze, které jsou nedílnou součástí Steamu, v Epic Games Storu stále chybí a ještě nějakou chvíli chybět budou. Ale konečně došlo k implementaci agregátu OpenCritic, který shromažďuje recenze kritiků podobně jako Metacritic. Kromě toho dostáváme odhadovaná čísla z prodejů nejpopulárnějších her obchodu.

Divné, divnější a jiné normální hry roku 2019

Rok 2019 byl pro mě trochu jako horská dráha a kupodivu to platilo i pro herní část mého života. Zatímco na jaře mě zklamalo prakticky všechno, čemu jsem povolila vstoupit na pevný disk, na podzim jsem v záplavě ze všech stran doporučovaných titulů nevěděla, kam se vrtnout dřív. Konejšivou náruč mi nakonec nabídly spíš nenápadnější nezávislé tituly než očekávané tříáčkové pecky, ale tak už to prostě občas v životě redaktorky chodí.

State of Play: Výlety do snů, zlotřilá husa a třetí Resident Evil

Poslední letošní díl State of Play přinesl řadu upřesněných dat vydání, předem prozrazené, ale přesto s radostí kvitované oznámení předělávky Resident Evil 3, narozeninové přání od Kena Kutaragiho a nakonec i kratičkou ochutnávku z jednoho japonského ostrova.

Bleskovky

  • 19. 3. 2020 - Nejlepší hrou za rok 2019 je podle GDC Awards Untitled Goose Game, hlavní cenu IGF získala roztomilá pixelartovka A Short Hike.

  • 2. 1. 2020 - Untitled Goose Game pokořila hranici milionu prodaných kusů.

Hodnocení Metacritic:
79/100