Husí teror se stupňuje. Nově budete moci kejhat ve dvou
zdroj: Know Your Meme

Husí teror se stupňuje. Nově budete moci kejhat ve dvou

19. 8. 2020 12:44 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Jaké zvíře je podle vás nejzákeřnější? Je to medvěd, který klame tělem dobráckého huňáče, aby vás pak prohnal a v případě nutnosti si pro vás vylezl na strom? Je to medúza, jež láká svou hypnotizující krásou, aby vás následně brutálně požahala? Ne, nic z toho. Nejzákeřnější a nejnebezpečnějším zástupcem světové fauny je husa.

Ukázalo se to v loňském indie hitu Untitled Goose Game, kde jste v roli potměšilého ptáka mohli terorizovat klidnou anglickou vesničku. Vaším cílem byli nevinní venkované, ať už šlo o bezelstné dítě s míčem, nebo gentlemana, který si prostě chtěl jen přečíst noviny a vypít kávu. Husa se zkrátka rozhodla dokázat, že je nejhorší na světě. Ale víte, co je ještě horší? Dvě husy.

zdroj: House House

Untitled Goose Game dostane 23. září bezplatný update, který do hry přinese kooperativní režim pro dva hráče. Spolu s kamarádem tak můžete husí tour de force znásobit a ukázat, že horor Ptáci si do hlavní role vybral nesprávné opeřence. Druhá husa bude mít svůj vlastní specifický kejhací zvuk a odlišovat se bude i tvarem zobáku.

Spolu s updatem autoři hru také dostanou na nové platformy, jmenovitě Steam a itch.io, a v plánu je i vydání fyzických edic pro PlayStation 4 a Nintendo Switch.

Nejnovější články