Unreal Tournament 2003

Unreal Tournament 2003

Články

Epic startuje vývoj nové Unreal Tournament hry - bude zcela zdarma

Sedm let od vydání poslední Unreal Tournament hry a patnáct let od vydání hry první začíná (ne na dny, ale na roky) série novou éru – dnes startuje vývoj nové Unreal Tournament hry, která má být k dispozici zcela bezplatně a bez jakýchkoli mikrotransakcí nebo jiných plateb.

Průlet světem modifikací – Unreal je pořád v módě

Dlouhá léta mě dráždila touha znovu si zahrát jednu z nejlepších stříleček všech dob, čili Unreal z roku 1998. Znovu jsem chtěl nasát melancholickou atmosféru krutého světa Na Pali, kde jsou čtyřrucí lidičkové věšeni na kříže ve tvaru železničního přejezdu, a kde se za rytmu psychedelické hudby, uprostřed majestátních hradů, zpustlých vesnic, starodávných chrámů a trosek obrovských vesmírných korábů, prohánějí krvelační Skaarjové.

Unreal Tournament 2003 - tipy 4.část

Sérii článků o Unreal Tournament 2003 dokončíme popisem strategií v jednotlivých typech hry, návodem jak nahrávat dema, pomalu vznikajícími přídavnými mody a také užitečnými tipy na závěr.

Unreal Tournament 2003 - tipy 3.část

Ve třetím dílu tipů a triků pro hraní populárního Unreal Tournamentu 2003 se dozvíte, jak se správně pohybovat po mapách, jak a kdy využivat speciální pohyby a také k čemu slouží adrenalin.

Přídavky pro Unreal Tournament 2003

Velice zajímavý mutátor pro Unreal Tournament 2003 přišel z dílny týmu, hostujícího na této adrese.

Unreal Tournament 2003 - tipy 2.část

Každá ze zbraní v UT2003 se chová jinak a proto je nutné se naučit všechny správně používat, k čemuž výborně poslouží náš rozbor celého arzenálu, módů střelby, účinků zásahu a dalšího využití v boji.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
86/100
Datum recenze:
2. října 2002
Recenze