Přídavky pro Unreal Tournament 2003
zdroj: tisková zpráva

Přídavky pro Unreal Tournament 2003

24. 11. 2002 0:01 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Velice zajímavý mutátor pro Unreal Tournament 2003 přišel z dílny týmu, hostujícího na této adrese.

The Tournament mod zpřístupní řadu šikovných voleb, vhodných pro klanovou a turnajovou hru. Obsahuje vlastní menu, které nabízí řadu serverových i klientských nastavení, různé možnosti hlasování, dovoluje upravit HUD a přidat na něj některé zajímavé prvky jako třeba časomíru, můžete si nastavit krátké hlášky o tom, kdo koho čím sejmul apod. Mutátor je opravdu velmi šikovný a přináší i možnost používat tzv. „overbright skiny“ pro lepší identifikaci soupeře, což právě v případě UT2003 je docela užitečná věc.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Samotný download není nijak veliký - mutátor má 275 kb, upravené skiny pak 4,2 MB (ty ale nejsou pro funkčnost mutátoru nutné, pokud je nechcete využívat). Výhoda tohoto přídavku je v tom, že vše zůstává volitelné a navíc nijak nezasahujete do standardní konfigurace hry, čili nemusíte mít strach, že si použitím různých nastavení rozhodíte nastavení původní. TTM 2003, jak se zkráceně tento mutátor nazývá, je prvním přírůstkem, který řeší řadu věcí, na něž autoři sami nějak pozapomněli a díky nimž je doposud nějaké vážnější hraní jinak skvělého UT2003 trochu bržděno. Čas ukáže, zda se nakonec „oficiálně“ tento mutátor pro veškeré turnaje uchytí anebo zda jej nahradí nějaký jiný, nicméně TTM2003 jde tou správnou cestou a k dnešnímu dni je asi tím nej, co v tomto směru bylo pro UT2003 vytvořeno.

A když už je řeč o tomto horkém kandidátovi na nejlepší akční hru roku, neměli bychom zapomenout zmínit užitečný benchmark pro hráče UT2003, který vytvořili lidé z českých ProGamers a veškeré informace o něm včetně downloadu najdete zde. V tomto postu v diskusních fórech Infogrames si zase můžete přečíst, jaké novinky přinese v pořadí druhý patch, který je na spadnutí. No a bez zajímavosti není ani první obrázek z jedné mapy obsažené v chystaném bonus packu, který ukořistili kolegové ze sajty BeyondUnreal. Mimochodem, už brzy si na Tiscali Games budete moci přečíst třetí díl tipů pro Unreal Tournament 2003, ve kterém se Mickey Mouse zaměřil na mapy, speciální pohyby a používání adrenalinu. To vše je ode dneška možné využít i na GameZone, kde spustili servery s plnou verzí hry (info).

mickey

Nejnovější články