Unravel Two
Věková dostupnost

Unravel Two

Články

První hra pro nehráče: Jaké tituly bychom doporučili úplným začátečníkům

„Co bych si měl/a zahrát za hru, když hry vůbec nehraju?“ Je to otázka, se kterou se od našich přátel a rodinných příslušníků setkáváme poměrně často a není zas tak snadné na ni odpovědět. Jaká je ideální vstupní brána do světa počítačových her pro ty, kteří doteď hráli akorát Solitaire, Hledání min nebo s trochou štěstí nějaké staré Sims?

Fanfáry prosím, EA se vrací na Steam! Jako první tam vyjde Fallen Order

Tak on ten hrneček s logem EA, ze kterého stoupala pára, přeci jen byl opravdovým vodítkem ke spojení Steamu s EA. A nejenže si na Steamu zahrajete nadcházející novinku od EA ze světa Star Wars, ale zároveň dostanete na této platformě vůbec poprvé možnost předplatit si knihovnu her.

Na Switchi letos vyjde Hellblade, remaster třetího Assassina, Dead by Daylight a mnoho dalších

V noci na včerejšek byl odvysílán 35 minut dlouhý Nintendo Direct zaměřený pouze na Switch. Jediná indicie byla, že se dozvíme něco víc o Fire Emblem: Three Houses, ovšem nakonec jsme dostali pořádný nášup portů, předělávek starších her, ale i úplných novinek, které si zahrajete v průběhu letoška.

Do soboty si můžete vyzkoušet kooperativní plošinovku Unravel Two zadarmo

Unravel Two vyšla už během E3, bohužel bez možnosti si nově přidanou kooperaci nezávazně vyzkoušet. To se teď mění. EA totiž vydala demo, které je sice časově omezené a můžete si ho stáhnout jen do soboty 30. června, ale lepší takto omezené demo než žádné demo.

To nejlepší z Games.cz - zase začínáme hrát

Po minulé náloži z E3 se tentokrát můžeme vrátit k normálu. Hromada novinek z dodatečných oznámení z E3 už tak nějak utichla, Patrik se nám z Los Angeles v pořádku vrátil a v redakci tak fungujeme zase normálně. A hrajeme spoustu her – Unravel Two, Wreckfest, Mario Tennis Aces, Onrush, Stellaris, Warhammer 40000: Inquisitor a další aktuální i méně aktuální kousky. A na další se těšíme, takže zůstaňte naladěni a těšte se na nadcházející články a videa!

Bleskovky

  • 25. 8. 2020 - EA přidalo přes 1000 achievementů ke svým hrám na Steamu

  • 11. 6. 2018 - Vývojářský tým titulu Unravel Two teď nemá dostatek zdrojů pro Switch verzi hry, možná v budoucnu...

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
77/100
Datum recenze:
20. června 2018
Recenze