Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms
Věková dostupnost

Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms

Články

Ghost Recon Online konečně opustí betu a v dubnu vyjde

Tom Clancy`s Ghost Recon Online běží v betaverzi od roku 2012, ale už dlouho tenhle stav trvat nebude. Příští měsíc, konkrétně 10. dubna 2014 se hra překlopí do ostré verze a oficiálně tak vyjde. Na Steamu pak ale nenajdete Ghost Recon Online, nýbrž Tom Clancy`s Ghost Recon Phantoms - po vydání tak hra vyfasuje i nové jméno, což nebývá příliš obvyklé, navíc když to běží v betě už přes rok.

Zdarma dostupný Ghost Recon Online stojí za vyzkoušení!

U free to play her je obvyklé, že opravdu dlouhou dobu běží ve stavu otevřené bety s tím, že tvůrci pak na základě postřehů, rad a pochopitelně i nadávek na fórech titul dále upravují až do (relativně) konečné podoby. Stejnou politiku prosazuje i Ubisoft v Ghost Recon Online a ne bezúčelně - hra krom jiného potřebuje pořádně poladit jak z pohledu balancu jednotlivých aspektů hry, tak z pohledu synchronizace serverů, což je aktuálně asi nejpalčivější problém. Neznamená to ale, že Ghost Recon Online je jeden velký problém, právě naopak!

Ubisoft: F2P napravuje škody způsobené pirátstvím

Je jasné, že těmito slovy si CEO Ubisoftu Yves Guillemot moc kamarádů nenadělá, jenže to je celkem jedno. Klíčové je, že jmenuje důvody, proč sledujeme tak prudký vzestup free-to-play modelu na PC, a proč se k němu přidávají další a další firmy. A nepřekvapivě, tím důvodem jsou hráči, ať platící či neplatící.

Ubisoft oznámil free-to-play tituly ze všech možných žánrů

Tisková konference Ubisoftu slyšela sousloví free-to-play více, než by se tradičnímu hráči zdálo. Jenže doba je taková a byznys též, takže se začtěte do toho, co nás čeká. Jako první titul z téhle série bylo oznámeno Anno Online, které bude free-to-play browserovou MMO strategií, která by měla kombinovat klasické prvky původní hry Anno 1404 a přidá nebo spíše zjednoduší ovládání. Brzy by měla být spuštěna beta, zatím zkuste trailer do článku nás následujte pro další novinky.

Sledujte reprízu osmnáctého Re-Playe s Ghost Reconem

V repríze osmnáctého letošního dílu Re-Playe na vás čeká pohled na rozpracované verze...

Specialista z Ghost Recon Online předvádí své hračky

Protože střílení a používání sofistikovaných udělátek k likvidaci nepřátel je...
Hodnocení Metacritic:
70/100