The Walking Dead: Michonne - Episode 1: In Too Deep

The Walking Dead: Michonne - Episode 1: In Too Deep

Články

Druhá epizoda The Walking Dead: Michonne vyjde na konci měsíce

The Walking Dead: Michonne Episode 2 – Give No Shelter se dostaví na pulty obchodů už 29. března. Tehdy vyjde hra na PC a Mac na oficiálních obchodu Telltale, na Steamu a dalších digitálních distribucích. Ve stejný den se podívá také na PlayStation 4 a PlayStation 3 skrze PSN a na Xbox One a Xbox 360 skrze Xbox Games Store.

Upoutávka na vycházející The Walking Dead: Michonne varuje před lidskými hyenami

Před necelými dvěma týdny Telltale Games ukazovali, kterak se v týmu drží své šablony a ani náplň příběhové odbočky série The Walking Dead, Michonne, tak neopustí zaběhlé koleje. Přesvědčit se o tom ale můžete nyní sami. Telltale vydávají launch trailer značící jediné – první epizodu lze již na Steamu a na konzolích pořizovat, hráči na mobilních zařízeních si počkají do 25. února.

Šest minut z Walking Dead: Michonne ukazuje, že se Telltale drží své šablony

Telltale Games brzy vydají první epizodu The Walking Dead - Michonne, příběhového off-spinu jejich populární herní adaptace stejnojmenného komiksu (a seriálu). První epizoda s názvem In Too Deep vyjde 23. února a vy se můžete podívat na úvodních šest minut, v nichž se představí dva hlavní motivy hry – boj hrdinky s vlastní minulostí i s hordami živých mrtvých.

První epizoda intermezza The Walking Dead: Michonne vyjde za dva týdny

Nová The Walking Dead s hlavní hrdinkou Michonne vyjde už 23. února. Půjde zatím o první epizodu v chystané třídílné minisérii a první epizoda se jmenuje In Too Deep. V ní se Michonne přidá k Peteovi a jeho partě na lodi The Companion. S tou brázdí vody a hledají suroviny, jenže tajemný signál o pomoc je zavede k hrozivému masakru, který nastartuje nový příběh.

Telltale chystají epizodickou adventuru o Batmanovi a předvádí další The Walking Dead

Telltale Games během vyhlášení letošního ročníku The Game Awards představili novou hru s Batmanem v hlavní roli a nabídli první video z minisérie The Walking Dead: Michonne. Nejdříve ale k netopýřímu strážci dobra v Gothamu. Epizodická série s Brucem Waynem zatím nemá název, ale víme, že se do role bohatého playboye s rozdvojenou osobností převlékneme někdy v příštím roce.

Bleskovky

  • 23. 2. 2016 - Přehled 21 trofejí, které naleznete ve hře The Walking Dead: Michonne.

  • 11. 2. 2016 - První epizoda třídílné série The Walking Dead: Michonne vyjde 23. února. Každý následující měsíc pak vyjde nový díl.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Datum recenze:
26. února 2016
Recenze